Založ si blog

Prezidentka chce udeliť cenu za boj proti ruskej vakcíne

Dnes Naď na tlačovke povedal, že verí, že zvíťazí zdravý rozum v hrozbe vojny Američanov s Ruskom. A to ja si vôbec nemyslím, že ukrajinskí oligarchovia a americkí oligarchovia majú zdravý rozum a myslím si o nich presný opak, že zdravý rozum nemajú a je im celkom jedno, koľkých svojich občanov obetujú vo vojnách. Zaujíma ich to asi len, ako by to pôsobilo vo voľbách aby sa udržali pri moci. Čo sa preto bude diať na Ukrajine, ma preto absolútne nezaujíma, keď si tam občania týchto oligarchov zvolili, čo tým na životoch neohrozujú len ich, ale aj nás a ešte nás by do toho chceli zatiahnuť, ešte aj občanov iných štátov, aby sme za ich oligarchické ciele zomierali.

 

My už presne od progresívcov vieme, čo majú ľudia v prípade vojny robiť a máte to takto už dávno publikované a opakované v médiách, čo presne majú ľudia robiť, keď si oligarchovia rozohrajú niekde vojnu – Máte utekať, lebo všade na celej planéte ste doma!

 

A planéta je dosť veľká pre vojnových utečencov a všade vás musia prijať ako vojnových utečencov a poskytnúť vám sociálnu pomoc, zabezpečiť ubytovanie, prácu a kurzy, aby ste sa adaptovali. Takže aj Slováci presne vedia, čo majú v prípade vojenských konfliktov oligarchov robiť – utekať. A keby tam začala vojna, tak dúfam, že už konečne do toho zatiahnu aj americké územie a neplánujú sa ostreľovať v našej obývačke. Dúfam, že tentokrát to už bude americká obývačka, ako sa im to tam doma bude páčiť, v ich obývačke, aby sme nemuseli utekať aj my do Nemecka, hoci nás tam aj pekne budú vítať. Lebo verte, že keď sa budú mlátiť u nich, tiež si takých nabudúce nezvolia. 

 

Mne sa tento nápad progresívcov náhodou veľmi páči, lebo toto majú z liberalizmu celkom správne, že všade na celej planéte ste doma, keď im tam nechcete zavádzať ľudskú nerovnoprávnosť. Máte byť hrdí na celú planétu! Voľakedy bol taký konzervatívny prežitok, že nejaké územie by ste mali brániť lebo nejakí papaláši vám povedali, že toto je vaša krajina a iná už nie je vaša, aby sa im mal kto v tej obývačke mlátiť. A toto je skutočne progresívne, že čerta je vás po nich, keď ste všade doma! Vy nemáte brániť ani územie, o ktorom vám tvrdia, že len toto je vaše, nieto ešte iné! Takže, kto by mal brániť Ukrajinu, keď nemá ani Slovensko? A vidíte, toto už v Afrike chápu a my stále nie!

 

 

 

Dnes, keď som sa dozvedela, že prezidentka chce udeliť cenu za boj proti ruskej vakcíne, pripomenulo mi to ocenenie jednej učiteľky, ktorá by deťom odsekávala ruky, keď si ich zastrčia do vrecka. Takýto mala slovník, ale aj že Rómov by dala do plynu a ministerstvo ju ocenilo, nie terajšie, to za Smeru. No ale to vtedy ministerstvo nevedelo, že koho. Teraz to tá prezidentka vie, že koho a za čo. 

 

 

 

 

.

Môj postoj k referendu

03.05.2021

Znovu pripomínam, že OĽaNO sa dostalo k moci nie kvôli Smeru ale kvôli progresívcom! Keby boli voliči chceli bojovať proti Smeru, mohli voliť presadzovaných progresívcov alebo SaS alebo iné pretláčané strany, ale tak veľmi veľa ľudí volilo OĽaNO len preto, že sa báli progresívnej vlády a tém ako lokajstvo EÚ, vnucovanie migrácie, vojenských základní a propagandy. [...]

Aký význam má, aby po vás niečo zostalo?

02.05.2021

Tieto dni sú prelomové, čo sa týka špinavostí vo svete. Ešte minulého roku, keď toľko ľudí bolo v depresiách, ja som mala šťastný rok, lebo mne nevadí, že je x vecí, kde nechodím, pozatváraných. A pandémia vyzerala na dočasnú vec. Aj keď ja ju chápem ako schválne vyvolanú a bojovú látku, takéto svinstvá ale lokálne sa diali vždy. No to, čo sa deje teraz, je [...]

Vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru a prečo je to hoax

29.04.2021

Ak je tu lekár, vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru. A prečo je to hoax. FÁZA 1/2/3, PLACEBO-KONTROLOVANÁ, RANDOMIZOVANÁ, POZOROVATEĽOVÁ SLEVA, ŠTÚDIA ZISTENIA DÁVKY NA HODNOTENIE BEZPEČNOSTI, TOLERABILITY, IMUNOGENICITA A ÚČINNOSŤ VAKCÍNU SARS-COV-2 RNA KANDIDÁTOVIA PROTI COVID-19 U ZDRAVÝCH JEDNOTLIVCOV [...]

stoltenberg

Nové spoločné jednotky rýchleho nasadenia nemajú podporu v EÚ

06.05.2021 20:50

Bojové skupiny EÚ už má. Existujú od roku 2004 a odvtedy neboli ani raz nasadené.

vrbetice výbuch česko

Kremľu nie je známe, že by pre neho pracovali agenti z kauzy Vrbětice

06.05.2021 19:34

Obom agentom Vladimir Putin udelil najvyššie vyznamenanie Hrdina Ruskej federácie.

Vladimír Pčolinský

SIS za šéfovania Pčolinského odpočúvala výrazne viac

06.05.2021 18:16

Podľa Juraja Krúpu dôvody nárastu počtu žiadostí o odposluchy nikdy nebudú známe.

Peter Visolajský

Situácia s nedostatkom personálu je naozaj kritická, upozorňujú lekári

06.05.2021 17:42

Ak by sme chceli dosiahnuť priemer Európskej únie, teda 8,4 sestry na tisíc obyvateľov, potrebovali by sme o 14-tisíc sestier viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 957
Celková čítanosť: 3596586x
Priemerná čítanosť článkov: 3758x

Autor blogu

Kategórie