Založ si blog

Zobuďte sa do reality v krajine, v ktorej neexistuje pandémia ale len celosvetový podvod!

Inteligenti, čo sa naťahujú v Bratislave, v akých nuansách má pravdu Čekan, Matovič, Visolajský atď, by mali pochopiť, že šírenie nákazy neodstránia presným špekulovaním ako na to, ale len spoločným bojom proti hoaxom, že tu pandémia nie je. Lebo ak raz ľudia neveria, že je tu pandémia a považujú to len za virózu, vy si môžete testovať ako chcete, keď obyvatelia nič bezpečnostné nebudú dodržiavať, na čo dozor nemáte!

 

Preto akýmikoľvek hádkami medzi sebou a vzájomnými kritikami, bohužiaľ, prispievate aj nechtiac len k demoralizácii obyvateľstva, ktoré nerozmýšľa nad vašimi % a vašimi menšími rozdielmi, ale len v móde – mám to dodržiavať – nemám? Mám nosiť rúško alebo pod nosom?

 

Pochopte, že obyvateľstvo sa neriadi odborníkmiale statusmi na FB – zvrhnúť vládu a ísť do ulíc hulákať alebo neísť?

 

Zobuďte sa do reality v krajine, v ktorej neexistuje pandémia ale len celosvetový podvod! 

A účinok antigénových testov bol, že si obyvatelia všimli, že by mali dodržiavať nejakú karanténu. Na našich obyvateľov to bol skôr psychologický efekt – hádam tu nejaká nákaza naozaj je!

 

Ste v bubline, v ktorej riešite pre masy ľudí veci, ktoré nesledujú a ani vám neveria, lebo pre nich nezhodnúť sa znamená, že všetci klamete!

Zostúpte z Olympu, kde existujú argumenty a pohybujte sa medzi bežnými občanmi na sociálnych sieťach. Inak katastrofálnu situáciu pri dodržiavaní bezpečnostných opatrení nepochopíte. Je to ako riešiť žiakov od pracovného stola a nie v teréne. V teréne proti vám stoja konšpirácie o podvodoch a že ste všetci fašisti, keď ste nezahodili rúška a všetky testy. 

 

Bohužiaľ, toto nepochopil ani Chmelár, ktorý si myslí, že v tejto situácii sa dá inteligentne pískať na balkóne. Pískať pre masu ľudí znamená vypískať pandémiu ako podvod!

 

 

 

Keby sme tu mali moslimov vo väčšom počte po teroristickom útoku, asi by ste to skôr pochopili, prečo nie je dobrý nápad hádať sa nad individuálnymi rozdielmi pri chápaní islamu, keď by vás obyvatelia predbehli s motykami. Veď preto ste predtým držali spolu. Zabudli ste, kto tu žije?

 

 

Príklad názorov na vaše opatrenia odborníkov a môžete sa hádať:

 

„Lekári a sestričky, ktoré sú pozitívne na covid, ale sú bez príznakov šup do práce k pacientom s covidom. Kruté? Logické.“

„Rúška v exteriéri pre zdravých ľudí zrušiť.“

 

Toto je alfa a omega našej spoločnosti, proti ktorej stojíte, a žiadne píšťalky medzi vami v tom nepomôžu. Nastúpia maximálne hromadné protesty s natlačenými ľuďmi bez rúšok, lebo opozícia chce nové voľby a kolapsy nemocníc sa budú hodiť!

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Daniel Lipšic, parlament, 2013

Lipšic nestihol podať oznámenie o svojich majetkových pomeroch, príde o mesačný plat

28.09.2021 15:59

Takúto povinnosť stanovuje zákon o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

zá¡chranka / sanitka /

Petko: Kolaps nemocníc pri tretej vlne nepredpokladám

28.09.2021 15:28

Prezident Asociácie nemocníc Slovenska tiež uviedol, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené po materiálno-technickej stránke lepšie, problémom je však chýbajúci personál.

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 15:38

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833489x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie