Založ si blog

Nespoliehajte sa na to, že nevyriešené konflikty konzervatívcov vám pomôžu

To, čo najviac podnecuje extrémizmus v tejto situácii, je nejasnosť medzi konzervatívcami, kto za tieto zákony môže.

Ak sa budú vzájomne z toho obviňovať rôzne konzervatívne strany, vzniká aj medzi nimi extrémizmus a neprehľadné agresívne situácie.

 

Napríklad infovojna informovala, že alternatívcov na infovojne prestali otravovať voliči ĽSNS a teraz im vulgárne nadávajú voliči Smeru a kotlebovci majú stopku na infovojne, pokým sa im Mazurek verejne neospravedlní.

 

V záujme každej strany je teraz prebrať voličov inej konzervatívnej strane a preto sa vzájomne obviňujú, kto za to môže. Keď si voliči ĽSNS budú myslieť, že Harabin, budú o to skôr voliť ĽSNS. Keď si voliči Vlasti alebo ĽSNS alebo Smeru budú myslieť, že Harabin za to nemôže a ĽSNS ich neprávom obviňuje, o to skôr budú voliť Vlasť a nie ĽSNS, keď ich obviňuje.

A zároveň je tu útok na to, že sa na tom podieľal Smer, takže je to aj snaha prebrať voličov Smeru pre iné konzervatívne strany.

 

Z toho vidíte, že v záujme všetkých týchto strán je preto nejasnosť, kto presne za to môže, lebo pokiaľ vládne nejasnosť, môžu sa nerušene vzájomne obviňovať a utvrdzovať v rozličných verziách, ktoré si pritom odporujú a agresívne útočiť na iných konzervatívcov za to. To tiež roztáča extrémizmus! Každá takáto celkom nejasná situácia, konkrétne komu za to môžete vďačiť. Konkrétne, ktorým konzervatívcom viac, či Harabinovi, Smeru alebo Mazurekovi, že neobjektívne útočí na iné strany. 

 

Ja odborník na túto právnu situáciu nie som. Ale nemusím byť odborník na to, aby som videla, čo táto neprehľadnosť spôsobuje a spôsobí ako neprehľadná a neobjasnená aj do budúcnosti. 

 

Preto by ste toto mali riešiť ako prvoradé a kľúčové a to aj liberáli.

Aj keby o tom diskutovali len samotní liberáli na SME, komu konkrétne vďačíme za tieto zákony, zaznelo by tam aj presne ktorí konzervatívci sa na tom a ako podieľali. 

 

Keby skresľovali a chceli potopiť Harabina, dali by tým za pravdu ĽSNS a nárastu ich voličov. A keby chceli potopiť ĽSNS, dali by tým za pravdu Harabinovi a spôsobili nárast voličov Vlasti.

Liberáli si môžu myslieť, že je pre nich výhodné, keď majú konzervatívci medzi sebou konflikty kvôli volebným hlasom a oslabeniu na všetkých stranách.

Ale nejasná situácia v tomto sa im vypomstí, pretože táto neprehľadná situácia umožní konzervatívcom zabudnúť na to, že sa na tom podieľali aj konzervatívci a jediní vinníci budú len liberáli, čo všetkých konzervatívcov naopak spojí v extrémizme v budúcnosti.

 

Preto je v záujme samotných liberálov, keď nechcú mať proti sebe rozvášnený dav, aby táto situácia, kto každý sa na tom podieľal, nezostala nejasná.

Preto je aj v ich záujme viesť presne k tomuto v médiách (hoci len vo svojich a s liberálmi) diskusie.

 

Nespoliehajte sa na to, že konflikty konzervatívcov vám pomôžu. Ako nejasné a neobjasnené to bude časovanou bombou aj do budúceho extrémizmu.

Riešte to teraz, aby ľudia presne vedeli, komu každému za to vďačia!

 

Bude to predídenie väčšiemu extrémizmu, ktorý na tom vznikne.

 

 

 

Rôzne názory k tomu u konzervatívcov máte tuto:

 

 

Hitlerovsky prvok v justícii, pred ktorým varoval Harabin už v roku 2005, sa naplnil. Harabin vysvetlil hlavne Mazurekovi, kde je problém v súčasných stíhaniach za názor

 

Cesta k totalite. Kto presadil fašistické prvky do súdnictva a ako sme sa prepracovali k umlčiavaniu nepohodlných názorov

 

 

Nielen idemvoliť, Mazurek, ale už aj Lipšic potvrdili klamstvá Harabina

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584934x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie