Založ si blog

Nespoliehajte sa na to, že nevyriešené konflikty konzervatívcov vám pomôžu

To, čo najviac podnecuje extrémizmus v tejto situácii, je nejasnosť medzi konzervatívcami, kto za tieto zákony môže.

Ak sa budú vzájomne z toho obviňovať rôzne konzervatívne strany, vzniká aj medzi nimi extrémizmus a neprehľadné agresívne situácie.

 

Napríklad infovojna informovala, že alternatívcov na infovojne prestali otravovať voliči ĽSNS a teraz im vulgárne nadávajú voliči Smeru a kotlebovci majú stopku na infovojne, pokým sa im Mazurek verejne neospravedlní.

 

V záujme každej strany je teraz prebrať voličov inej konzervatívnej strane a preto sa vzájomne obviňujú, kto za to môže. Keď si voliči ĽSNS budú myslieť, že Harabin, budú o to skôr voliť ĽSNS. Keď si voliči Vlasti alebo ĽSNS alebo Smeru budú myslieť, že Harabin za to nemôže a ĽSNS ich neprávom obviňuje, o to skôr budú voliť Vlasť a nie ĽSNS, keď ich obviňuje.

A zároveň je tu útok na to, že sa na tom podieľal Smer, takže je to aj snaha prebrať voličov Smeru pre iné konzervatívne strany.

 

Z toho vidíte, že v záujme všetkých týchto strán je preto nejasnosť, kto presne za to môže, lebo pokiaľ vládne nejasnosť, môžu sa nerušene vzájomne obviňovať a utvrdzovať v rozličných verziách, ktoré si pritom odporujú a agresívne útočiť na iných konzervatívcov za to. To tiež roztáča extrémizmus! Každá takáto celkom nejasná situácia, konkrétne komu za to môžete vďačiť. Konkrétne, ktorým konzervatívcom viac, či Harabinovi, Smeru alebo Mazurekovi, že neobjektívne útočí na iné strany. 

 

Ja odborník na túto právnu situáciu nie som. Ale nemusím byť odborník na to, aby som videla, čo táto neprehľadnosť spôsobuje a spôsobí ako neprehľadná a neobjasnená aj do budúcnosti. 

 

Preto by ste toto mali riešiť ako prvoradé a kľúčové a to aj liberáli.

Aj keby o tom diskutovali len samotní liberáli na SME, komu konkrétne vďačíme za tieto zákony, zaznelo by tam aj presne ktorí konzervatívci sa na tom a ako podieľali. 

 

Keby skresľovali a chceli potopiť Harabina, dali by tým za pravdu ĽSNS a nárastu ich voličov. A keby chceli potopiť ĽSNS, dali by tým za pravdu Harabinovi a spôsobili nárast voličov Vlasti.

Liberáli si môžu myslieť, že je pre nich výhodné, keď majú konzervatívci medzi sebou konflikty kvôli volebným hlasom a oslabeniu na všetkých stranách.

Ale nejasná situácia v tomto sa im vypomstí, pretože táto neprehľadná situácia umožní konzervatívcom zabudnúť na to, že sa na tom podieľali aj konzervatívci a jediní vinníci budú len liberáli, čo všetkých konzervatívcov naopak spojí v extrémizme v budúcnosti.

 

Preto je v záujme samotných liberálov, keď nechcú mať proti sebe rozvášnený dav, aby táto situácia, kto každý sa na tom podieľal, nezostala nejasná.

Preto je aj v ich záujme viesť presne k tomuto v médiách (hoci len vo svojich a s liberálmi) diskusie.

 

Nespoliehajte sa na to, že konflikty konzervatívcov vám pomôžu. Ako nejasné a neobjasnené to bude časovanou bombou aj do budúceho extrémizmu.

Riešte to teraz, aby ľudia presne vedeli, komu každému za to vďačia!

 

Bude to predídenie väčšiemu extrémizmu, ktorý na tom vznikne.

 

 

 

Rôzne názory k tomu u konzervatívcov máte tuto:

 

 

Hitlerovsky prvok v justícii, pred ktorým varoval Harabin už v roku 2005, sa naplnil. Harabin vysvetlil hlavne Mazurekovi, kde je problém v súčasných stíhaniach za názor

 

Cesta k totalite. Kto presadil fašistické prvky do súdnictva a ako sme sa prepracovali k umlčiavaniu nepohodlných názorov

 

 

Nielen idemvoliť, Mazurek, ale už aj Lipšic potvrdili klamstvá Harabina

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802976x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie