Založ si blog

V Európe si môžte vybrať pohlavie, WC, ale nie, pokiaľ vás chce rodina vydať za pedofila

Najprv som si myslela, ze tento článok venujem ako list homosexuálom, keďže doteraz som si o nich myslela, že by ich mohli zaujímať ľudské práva v Európe, keď ich vždy zaujímali aj v Amerike a v Afrike a mali predstavu, čo je to rodinné násilie a neprijímanie voči ich sexualite. Ale odkedy je v Európe migračná kríza, riešia len svoje pochody, výber pohlavia, správneho WC alebo či ich pochopia deti už v školke (keď sa sobášia dvaja princovia).

Ich srdca sa nedotýka, že v Európe máme aj deti, na ktoré si môže nárokovať aj pedofil so súhlasom celej rodiny a to, keď ide o detské sobáše v Európe. To nie je len neprijatie vašej sexuality, že mamka nechce vidieť vášho partnera a ochladne ku vám niekde ďaleko od vás a nechá vás žiť po svojom, to je akoby vás chytili už v detstve a predali pedofilovi, ktorý si na vás bude robiť zákonný nárok na znásilňovanie.

Chápem, že máte pocit krivdy, keď sa váš vzťah v dospelosti nemôže volať manželstvo a že sme taká zaostalá krajina, ktorá vo vašej dospelosti nemá pre vás také pochopenie aj v kostoloch. Ale všimli ste si, že sú tu v Európe, nie v Afrike, nie v Amerike, krajiny, kde deti nútia do nimi nútenej sexuality? Aké traumy by ste zažívali, keby vás do niečoho takého nútilo Slovensko? Všimli ste si, aká sme ešte civilizovaná zem, keď my tu neprižmurujeme oči nad takýmto neľudským zneužívaním detí?

Nemajte mi za zlé, že sa nezaujímam len o homosexuálov, hoci teraz je to v móde a každý, kto sa teraz zaujíma o homosexuálov, má punc veľkej ľudskosti. Ja som vám pomáhala, keď ten punc ešte chýbal a keď mi za to nadávali, že som tým asi tiež nemorálna. Ale myslím si, že ochranu si zaslúžia aj deti, nielen dospelí homosexuáli. A celkom rovnako, ako ma vedelo naštvať, keď sa takým deťom niekto len smial, o čo viac ma má naštvať, keď ich zákonne budú chcieť dať pedofilom a ľudia už v Európe sú voči tomu slepí?

Myslím si, a to myslím vážne, že toto by skôr pochopilo veľa pedofilov, ktorý tvrdia, že deti by násilím neznásilňovali a nežiadajú, aby sme im vyberali detské manželky. Máte pravdu, že toto by skôr robili rôzni veriaci, čo si myslia, že sú veriaci, hoci znásilňujú deti.

Myslíte si, že by vaša ľudskosť niečo z vášho náteru ľudskosti stratila, keby ste sa zaujímali aj o deti nútené do sexuality?

 

„V marci švédsky parlament hlasoval za úplný zákaz uznania akýchkoľvek detských sobášov zo zahraničia, napriek námietkám politických strán v rámci vládnucej koalície, ktoré chceli navrhnúť špeciálne výnimky.

 

Podľa horúcej linky zriadenej pre obete nútených a detských sobášov vo Švédsku, počet hovorov týchto obetí pravidelne narastá.

 

Horúcu linku (National Suppression of Honor Prevention of Childhood and Forced Marriage) zriadenú iba pred štyrmi rokmi oslovilo v rokoch 2014 až 2018 101 detí a mladých ľudí s prosbou o pomoc v túžbe dostať sa z núteného sobáša, uvádza SVT.

 

Tento rok však počet celkových telefonátov dramaticky narástol, pričom operátori horúcej linky tvrdia, že dostali 132 hovorov súvisiacich s detským a núteným sobášom, čo zrejme rýchlo presiahne minuloročný počet 139 hovorov.

 

Napriek tomu, že boli schopní identifikovať 101 potenciálnych obetí nútených alebo detských sobášov, z ktorých oboje sú vo Švédsku nelegálne, iba 6 prípadov reálne skončilo súdnym obvinením.

Negin Amirekhtiar, expert v Národnom Kompetenčnom Tíme proti Násiliu a Útlaku súvisiacemu so cťou, potvrdil nárast v počte hovorov, avšak váhal pri otázke, či to znamená, že existuje viac obetí než v predchádzajúcich rokoch. Uviedol, že obete možno majú len viac odvahy v nahlasovaní týchto prípadov vďaka osvete ohľadom tejto témy.“

 

Prečo je táto téma v Európe tabu, že už v samotnej Európe máme deti, ktoré trpia oveľa viac, než dospelí homosexuáli? Ich rodina nielen odvrhne, ale zákonne predá a prinúti k sexu už v detstve.

Čo myslíte, čo je dnes väčšou odvahou? Ísť na Pride s dúhovou zástavou alebo zastať sa týchto detí?

Pre propagandistov je to jasné, že ísť na Pride a to je tá ukážková ľudskosť voči slobode iných. No to tak bolo pred pár rokmi, keď sa to ešte nestalo v Európe preferované. Dnes, keby vám niekto verejne ublížil, príde o prácu. Dnes tu máme nové necivilizované krajiny už priamo v Európe, kde sa rozmáha niečo oveľa horšie a na čo osveta „o dvoch princoch“ nestačí.

Priala by som si, aby liberálkovia nemali srdce z kameňa a rovnako, ako sa voľakedy zastávali homosexuálov, teraz sa zastávali takýchto detí, aby ich nebolo viac.

Chápem, že to sa vám do propagandy nehodí, ale keď sa raz chcete hrať na liberálov, prečo nimi nie ste? Veď také dieťa nemá menšiu ľudskú hodnotu, než homosexuál. A také dieťa nevie, že sa svojich mimovládnych organizácií bojíte viac, než kresťanských rodín a RKC.

Nebojte sa, keď ste zvládli uháňať kvôli neľudskosti kresťanské a RKC, určite zvládnete aj svoje vlastné mimovládne organizácie, ktoré sú voči tomu slepé. 

Malo by to vyzerať ako prejav Havrana, keby si netrúfol len na Kuffu a okrem neho len na slovenských primitívov, ale aj na európskych. To by bolo trefne a už len správnym smerom.

.

Prečo sa na učiteľov toľko nadáva

21.09.2019

Musím vám vysvetliť, prečo sa na učiteľov toľko nadáva, čo je za tým, lebo to si ľudia už neuvedomujú a nevedia to, nič nevedia o manipuláciách o učiteľoch! Keby sa na nich v spoločnosti viac »

Wallaceovia sa nám hádajú, doplatíme na to všetci!

20.09.2019

Jáj, pekne to vymysleli, že pokiaľ sa budú naše strany hádať, vnútia nám tu kvóty na nelegálnych migrantov alebo ekonomické tresty za neposlušnosť. Dnes proeurópskym znamená byť proimigračným, viac »

Reakcia Blahu na naliehanie americkej ambasády

17.09.2019

Koncom júna sa len jediný poslanec nášho parlamentu ohradil proti tomu, aby do našich vnútorných záležitostí nezasahovali Američania a nediktovali a nevnucovali našim politikom, čo presne viac »

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Medzi USA a Čínou to stále škrípe, dohoda sa nečrtá

21.09.2019 23:01

Vyhliadky na skoré ukončenie obchodnej vojny medzi USA a Čínou sa zhoršujú.

Bratislava, pochod za život, námestie snp.

Súčasťou programu Národný pochod za život bol aj futbalový zápas v Trnávke

21.09.2019 20:44

Projekt Gól za život spája futbalové hodnoty fair-play, krásu a nadšenie pre hru so zodpovednosťou a krásou života a otcovstva.

zima, sneh, mráz, Bielorusko,

SHMÚ varuje pred nočnými mrazmi na veľkej časti územia Slovenska

21.09.2019 19:10

Výnimkou je Bratislavský a Trnavský kraj.

Hlina, KDH,

KDH vylučuje povolebnú spoluprácu so Smerom, ĽSNS a SNS

21.09.2019 17:50

Po skončení celoslovenskej Rady KDH o tom v sobotu v Bratislave informoval predseda mimoparlamentnej strany Alojz Hlina.