Založ si blog

V Európe si môžte vybrať pohlavie, WC, ale nie, pokiaľ vás chce rodina vydať za pedofila

Najprv som si myslela, ze tento článok venujem ako list homosexuálom, keďže doteraz som si o nich myslela, že by ich mohli zaujímať ľudské práva v Európe, keď ich vždy zaujímali aj v Amerike a v Afrike a mali predstavu, čo je to rodinné násilie a neprijímanie voči ich sexualite. Ale odkedy je v Európe migračná kríza, riešia len svoje pochody, výber pohlavia, správneho WC alebo či ich pochopia deti už v školke (keď sa sobášia dvaja princovia).

Ich srdca sa nedotýka, že v Európe máme aj deti, na ktoré si môže nárokovať aj pedofil so súhlasom celej rodiny a to, keď ide o detské sobáše v Európe. To nie je len neprijatie vašej sexuality, že mamka nechce vidieť vášho partnera a ochladne ku vám niekde ďaleko od vás a nechá vás žiť po svojom, to je akoby vás chytili už v detstve a predali pedofilovi, ktorý si na vás bude robiť zákonný nárok na znásilňovanie.

Chápem, že máte pocit krivdy, keď sa váš vzťah v dospelosti nemôže volať manželstvo a že sme taká zaostalá krajina, ktorá vo vašej dospelosti nemá pre vás také pochopenie aj v kostoloch. Ale všimli ste si, že sú tu v Európe, nie v Afrike, nie v Amerike, krajiny, kde deti nútia do nimi nútenej sexuality? Aké traumy by ste zažívali, keby vás do niečoho takého nútilo Slovensko? Všimli ste si, aká sme ešte civilizovaná zem, keď my tu neprižmurujeme oči nad takýmto neľudským zneužívaním detí?

Nemajte mi za zlé, že sa nezaujímam len o homosexuálov, hoci teraz je to v móde a každý, kto sa teraz zaujíma o homosexuálov, má punc veľkej ľudskosti. Ja som vám pomáhala, keď ten punc ešte chýbal a keď mi za to nadávali, že som tým asi tiež nemorálna. Ale myslím si, že ochranu si zaslúžia aj deti, nielen dospelí homosexuáli. A celkom rovnako, ako ma vedelo naštvať, keď sa takým deťom niekto len smial, o čo viac ma má naštvať, keď ich zákonne budú chcieť dať pedofilom a ľudia už v Európe sú voči tomu slepí?

Myslím si, a to myslím vážne, že toto by skôr pochopilo veľa pedofilov, ktorý tvrdia, že deti by násilím neznásilňovali a nežiadajú, aby sme im vyberali detské manželky. Máte pravdu, že toto by skôr robili rôzni veriaci, čo si myslia, že sú veriaci, hoci znásilňujú deti.

Myslíte si, že by vaša ľudskosť niečo z vášho náteru ľudskosti stratila, keby ste sa zaujímali aj o deti nútené do sexuality?

 

„V marci švédsky parlament hlasoval za úplný zákaz uznania akýchkoľvek detských sobášov zo zahraničia, napriek námietkám politických strán v rámci vládnucej koalície, ktoré chceli navrhnúť špeciálne výnimky.

 

Podľa horúcej linky zriadenej pre obete nútených a detských sobášov vo Švédsku, počet hovorov týchto obetí pravidelne narastá.

 

Horúcu linku (National Suppression of Honor Prevention of Childhood and Forced Marriage) zriadenú iba pred štyrmi rokmi oslovilo v rokoch 2014 až 2018 101 detí a mladých ľudí s prosbou o pomoc v túžbe dostať sa z núteného sobáša, uvádza SVT.

 

Tento rok však počet celkových telefonátov dramaticky narástol, pričom operátori horúcej linky tvrdia, že dostali 132 hovorov súvisiacich s detským a núteným sobášom, čo zrejme rýchlo presiahne minuloročný počet 139 hovorov.

 

Napriek tomu, že boli schopní identifikovať 101 potenciálnych obetí nútených alebo detských sobášov, z ktorých oboje sú vo Švédsku nelegálne, iba 6 prípadov reálne skončilo súdnym obvinením.

Negin Amirekhtiar, expert v Národnom Kompetenčnom Tíme proti Násiliu a Útlaku súvisiacemu so cťou, potvrdil nárast v počte hovorov, avšak váhal pri otázke, či to znamená, že existuje viac obetí než v predchádzajúcich rokoch. Uviedol, že obete možno majú len viac odvahy v nahlasovaní týchto prípadov vďaka osvete ohľadom tejto témy.“

 

Prečo je táto téma v Európe tabu, že už v samotnej Európe máme deti, ktoré trpia oveľa viac, než dospelí homosexuáli? Ich rodina nielen odvrhne, ale zákonne predá a prinúti k sexu už v detstve.

Čo myslíte, čo je dnes väčšou odvahou? Ísť na Pride s dúhovou zástavou alebo zastať sa týchto detí?

Pre propagandistov je to jasné, že ísť na Pride a to je tá ukážková ľudskosť voči slobode iných. No to tak bolo pred pár rokmi, keď sa to ešte nestalo v Európe preferované. Dnes, keby vám niekto verejne ublížil, príde o prácu. Dnes tu máme nové necivilizované krajiny už priamo v Európe, kde sa rozmáha niečo oveľa horšie a na čo osveta „o dvoch princoch“ nestačí.

Priala by som si, aby liberálkovia nemali srdce z kameňa a rovnako, ako sa voľakedy zastávali homosexuálov, teraz sa zastávali takýchto detí, aby ich nebolo viac.

Chápem, že to sa vám do propagandy nehodí, ale keď sa raz chcete hrať na liberálov, prečo nimi nie ste? Veď také dieťa nemá menšiu ľudskú hodnotu, než homosexuál. A také dieťa nevie, že sa svojich mimovládnych organizácií bojíte viac, než kresťanských rodín a RKC.

Nebojte sa, keď ste zvládli uháňať kvôli neľudskosti kresťanské a RKC, určite zvládnete aj svoje vlastné mimovládne organizácie, ktoré sú voči tomu slepé. 

Malo by to vyzerať ako prejav Havrana, keby si netrúfol len na Kuffu a okrem neho len na slovenských primitívov, ale aj na európskych. To by bolo trefne a už len správnym smerom.

.

Prečo sa iní liberáli na vašu stranu nepridajú a radšej budú hopkať na námestiach

22.02.2024

Predstavte si tých ľudí na námestiach z ich liberálnych bublín, keby zrazu s nimi nesúhlasili a stali by sa kritickí. Môžete si každý deň prečítať na SME, ako na takých reagujú. Okamžite im nadávajú, že sú smeráci, kremloboti a taký človek zažíva nátlak, aby stíchol, aby sa zaradil a nepísal nič kritické voči nim, aby bol ticho. Prečo sú takí ľudia [...]

Čekan uviedol, že nebojoval za odstavovanie nezaočkovaných z internetu!

21.02.2024

Experimentálne očkovanie, za ktoré nikto neberie zodpovednosť, má byť dobrovoľné. Slovo dobrovoľné znamená, že nemá byť k takému očkovaniu, za ktoré si má byť sám zodpovedný, donucovaný alebo vydieraný! Jeden sám Čekan by nikoho nemohol donucovať alebo vydierať, keby to nerobili novinári, ktorí dennodenným písaním prenasledovali a odsudzovali ľudí, čo [...]

Príbeh mnohých, ktorých vydierajú cez rodiny

19.02.2024

Cesta od liberála k dezolátovi Toto píšem tebe, Luna, o svojich zážitkoch na blogu Pravdy. Myslím si, že sa tu na mňa ľudia hnevali, že tu píšem veľa liberálnych myšlienok, názorov, agendy, ale ja som náhle prešla sem z úplne opačného tábora. Ja som prišla od tých zo SME, kde sa vždy písalo, že na Pravde sú primitívi, čo volia Smer. Verila som tomu. Ja som [...]

gašpar tibor, gašpar pavol

Fico sa zahráva s povesťou Slovenska, ak chce obísť prezidentku pri vymenovaní šéfa SIS, mieni KDH

23.02.2024 14:20

KDH odmieta účelové konanie vládnej koalície, ktorá sa snaží nájsť cesty, ako dostať Pavla Gašpara na post riaditeľa SIS.

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Poprední českí advokáti sa pozreli na slovenskú novelu Trestného zákona. Ako ju vidia?

23.02.2024 14:15

Český server Advokátni deník online sa spýtal popredných českých expertov na trestné právo, čo hovoria na novelu Trestného zákona, prijatú na Slovensku.

Čína, Rusko, drony

Čína konečne čelí sankciám EÚ. Je pre Peking dôležitejší Západ alebo Rusko?

23.02.2024 14:00

Európska únia po prvý raz uvalila sankcie na čínske spoločnosti, ktoré obchodujú s Ruskom a pomáhajú mu v jeho vojne proti Ukrajine.

gripen, stihacka

Nastane obnova dôvery medzi Švédskom a Maďarskom? Budapešť kupuje Gripeny

23.02.2024 13:52

Maďarsko ako posledná členská krajina ešte neratifikovala prijatie Švédska do NATO.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,435
Celková čítanosť: 5488216x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie