Založ si blog

V Európe si môžte vybrať pohlavie, WC, ale nie, pokiaľ vás chce rodina vydať za pedofila

Najprv som si myslela, ze tento článok venujem ako list homosexuálom, keďže doteraz som si o nich myslela, že by ich mohli zaujímať ľudské práva v Európe, keď ich vždy zaujímali aj v Amerike a v Afrike a mali predstavu, čo je to rodinné násilie a neprijímanie voči ich sexualite. Ale odkedy je v Európe migračná kríza, riešia len svoje pochody, výber pohlavia, správneho WC alebo či ich pochopia deti už v školke (keď sa sobášia dvaja princovia).

Ich srdca sa nedotýka, že v Európe máme aj deti, na ktoré si môže nárokovať aj pedofil so súhlasom celej rodiny a to, keď ide o detské sobáše v Európe. To nie je len neprijatie vašej sexuality, že mamka nechce vidieť vášho partnera a ochladne ku vám niekde ďaleko od vás a nechá vás žiť po svojom, to je akoby vás chytili už v detstve a predali pedofilovi, ktorý si na vás bude robiť zákonný nárok na znásilňovanie.

Chápem, že máte pocit krivdy, keď sa váš vzťah v dospelosti nemôže volať manželstvo a že sme taká zaostalá krajina, ktorá vo vašej dospelosti nemá pre vás také pochopenie aj v kostoloch. Ale všimli ste si, že sú tu v Európe, nie v Afrike, nie v Amerike, krajiny, kde deti nútia do nimi nútenej sexuality? Aké traumy by ste zažívali, keby vás do niečoho takého nútilo Slovensko? Všimli ste si, aká sme ešte civilizovaná zem, keď my tu neprižmurujeme oči nad takýmto neľudským zneužívaním detí?

Nemajte mi za zlé, že sa nezaujímam len o homosexuálov, hoci teraz je to v móde a každý, kto sa teraz zaujíma o homosexuálov, má punc veľkej ľudskosti. Ja som vám pomáhala, keď ten punc ešte chýbal a keď mi za to nadávali, že som tým asi tiež nemorálna. Ale myslím si, že ochranu si zaslúžia aj deti, nielen dospelí homosexuáli. A celkom rovnako, ako ma vedelo naštvať, keď sa takým deťom niekto len smial, o čo viac ma má naštvať, keď ich zákonne budú chcieť dať pedofilom a ľudia už v Európe sú voči tomu slepí?

Myslím si, a to myslím vážne, že toto by skôr pochopilo veľa pedofilov, ktorý tvrdia, že deti by násilím neznásilňovali a nežiadajú, aby sme im vyberali detské manželky. Máte pravdu, že toto by skôr robili rôzni veriaci, čo si myslia, že sú veriaci, hoci znásilňujú deti.

Myslíte si, že by vaša ľudskosť niečo z vášho náteru ľudskosti stratila, keby ste sa zaujímali aj o deti nútené do sexuality?

 

„V marci švédsky parlament hlasoval za úplný zákaz uznania akýchkoľvek detských sobášov zo zahraničia, napriek námietkám politických strán v rámci vládnucej koalície, ktoré chceli navrhnúť špeciálne výnimky.

 

Podľa horúcej linky zriadenej pre obete nútených a detských sobášov vo Švédsku, počet hovorov týchto obetí pravidelne narastá.

 

Horúcu linku (National Suppression of Honor Prevention of Childhood and Forced Marriage) zriadenú iba pred štyrmi rokmi oslovilo v rokoch 2014 až 2018 101 detí a mladých ľudí s prosbou o pomoc v túžbe dostať sa z núteného sobáša, uvádza SVT.

 

Tento rok však počet celkových telefonátov dramaticky narástol, pričom operátori horúcej linky tvrdia, že dostali 132 hovorov súvisiacich s detským a núteným sobášom, čo zrejme rýchlo presiahne minuloročný počet 139 hovorov.

 

Napriek tomu, že boli schopní identifikovať 101 potenciálnych obetí nútených alebo detských sobášov, z ktorých oboje sú vo Švédsku nelegálne, iba 6 prípadov reálne skončilo súdnym obvinením.

Negin Amirekhtiar, expert v Národnom Kompetenčnom Tíme proti Násiliu a Útlaku súvisiacemu so cťou, potvrdil nárast v počte hovorov, avšak váhal pri otázke, či to znamená, že existuje viac obetí než v predchádzajúcich rokoch. Uviedol, že obete možno majú len viac odvahy v nahlasovaní týchto prípadov vďaka osvete ohľadom tejto témy.“

 

Prečo je táto téma v Európe tabu, že už v samotnej Európe máme deti, ktoré trpia oveľa viac, než dospelí homosexuáli? Ich rodina nielen odvrhne, ale zákonne predá a prinúti k sexu už v detstve.

Čo myslíte, čo je dnes väčšou odvahou? Ísť na Pride s dúhovou zástavou alebo zastať sa týchto detí?

Pre propagandistov je to jasné, že ísť na Pride a to je tá ukážková ľudskosť voči slobode iných. No to tak bolo pred pár rokmi, keď sa to ešte nestalo v Európe preferované. Dnes, keby vám niekto verejne ublížil, príde o prácu. Dnes tu máme nové necivilizované krajiny už priamo v Európe, kde sa rozmáha niečo oveľa horšie a na čo osveta „o dvoch princoch“ nestačí.

Priala by som si, aby liberálkovia nemali srdce z kameňa a rovnako, ako sa voľakedy zastávali homosexuálov, teraz sa zastávali takýchto detí, aby ich nebolo viac.

Chápem, že to sa vám do propagandy nehodí, ale keď sa raz chcete hrať na liberálov, prečo nimi nie ste? Veď také dieťa nemá menšiu ľudskú hodnotu, než homosexuál. A také dieťa nevie, že sa svojich mimovládnych organizácií bojíte viac, než kresťanských rodín a RKC.

Nebojte sa, keď ste zvládli uháňať kvôli neľudskosti kresťanské a RKC, určite zvládnete aj svoje vlastné mimovládne organizácie, ktoré sú voči tomu slepé. 

Malo by to vyzerať ako prejav Havrana, keby si netrúfol len na Kuffu a okrem neho len na slovenských primitívov, ale aj na európskych. To by bolo trefne a už len správnym smerom.

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803042x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie