Nemeckí vyšetrovatelia neverili v osobnú účasť Kaliňáka na únosoch

To je citát z tých spriatelených novín v Nemecku s našim Denníkom N dňa 2.8.2018 o 23,00 na ktoré odkazujú.

http://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/frueherer-slowakischer-innenminister-soll-trinh-entfuehrern-geholfen-haben-15720316.html

S tým teda prišli naše médiá a nie nemecké. Nemecké naopak píšu, čo im odkazujú naše, čo vyšetrili ako kriminalisti. 

Odkedy som videla, ako vyšetrujú v zahraničí napríklad otravu Novičokom, že viac než vyšetrovania je v tom len veľa politických želaní a samé – Veríme tomu, myslíme si, sme presvedčení, verte ako my, myslite si to, čo my, buďte presvedčení ako my…a menia to každú chvíľu, tak ja si počkám na dôkazy, ktoré budú znieť – Je dokázané a tu sú zverejnené dôkazy. Žiadne, že nemôžme ich ukázať, ale verte nám, lebo patrí sa nám veriť a kto len neverí, je politicky trápny ako Sulík, ktorému chýbali.

 

Ja chápem, že mnohí si prajú, aby boli politici zo Smeru stíhaní a to si prajú aj alternatívne médiá. Ale prevzatie moci ľuďmi, ktorým tiež nedôverujem, ma vôbec neteší, pretože sa domnievam, že ak sme tu mali mafiu, oni budú len väčšou. Neurobili celkom nič, aby im ľudia verili a mali na základe čoho. Takže to stále vidím len ako boj medzi mafiami, ktoré sú schopné sa medzi sebou likvidovať aj dôkazmi, ktoré nemajú, ako to bežne vidíme aj v zahraničnej politike, že len na základe konšpirácií.

Takže ja chcem vidieť dôkazy, ako vždy, inak tomu budem veriť ako Novičoku.

 

Skôr to vyzerá tak, že naši novinári v tom zacítili príležitosť ako konečne zvrhnuť túto vládu a dostať k moci ľudí, pre ktorých pracujú. Inak ich k moci dostať nevedia, pretože voliči im neveria. Nie je mi v tom sympatické, že o politike na Slovensku majú takto rozhodovať novinári, ktorým ja osobne vôbec neverím a ktorých považujem len za servilných sluhov mocenských záujmov iných krajín a ešte nebezpečnejších než je aj celý Smer a práve pre obchodovanie s ľuďmi. Pre mňa je to otázka, že či by som si vybrala domáceho násilníka alebo milenca, čo ma rovno predá. Od toho je aj domáci násilník lepš í a nie preto, že je lepší, ale preto, že je stále menej nebezpečný, než násilník v ešte väčšom rozmere.

 

Tak malú dôveru mám v politikov, ktorí tu zostávajú a tak malú dôveru v to, že všetko, čo sa vyšetruje, neslúži len politickým účelom úplne egoistických skupín a nielen u nás. Myslím si, že rovnako mizivú dôveru má v politiku na Slovensku väčšina občanov Slovenska, že to nie je ľahostajnosť občanov, ako skôr nedôvera ľudí.

 

Smatana v týchto dňoch pisomne odmietol ponuku alternatívnych médií, aby prišiel o svojich argumentoch presviedčať ľudí, lebo vraj je to toxické prostredie a radšej bude o svojich argumentoch presviedčať ľudí okolo seba s ktorými ich má rovnaké.

Ak považujete prostredie väčšiny voličov za toxické, nečudujte sa, že vás odpísané toxické prostredie voličov tiež odpíše a nikoho z vašich predstaviteľov nebude voliť, nepodporí ich na žiadnych demonštráciách, keďže nemajú žiadnu dôveru voličov.

 

SME dnes píše, že Kaliňák obchoduje s ľuďmi. Tiež si myslím, že obchoduje rovnako, ako liberálkovia, ktorí na tom majú teraz postavenú v Európe existenciu, keďže za jeho vlády boli schválené projekty na prijímanie migrantov, o čom verejnosť informovaná nebola. A to je vtip, že ho pre obchod s ľuďmi kritizujú obchodníci s ľuďmi len vo väčšom rozmere.

 

Stále je to takto:

Nová mafia vždy vyhrá nad starou. Nová je ešte obludnejšia (a práve pre obchod s ľuďmi), ako to symbolicky ukazuje toto video. Až keď je nová, až vtedy tú starú vytiahne  a zožerie. Dovolia jej to už práve preto, lebo ona má byť nová. Veriť rozprávke, že títo sú už ľudskí a spravodliví a nezištní, potrebuje naivitu voličov, čo si myslia, že nemecký politik, ako napríklad Merkelová, sa v politike orientuje podľa svojho svedomia a citov. Presne to je rozprávka pre primitívnejších a naivných voličov. Toto je doba, keď nová požiera starú:

 

 

Na dovolenke som čítala drámu muža – Derviš a smrť – kde muž, už vo vysokej politike, kam sa túžil dostať, je vydieraný, že má vydať napospas svojho jediného priateľa, ktorý sa zachoval čestne a on hanebne. Ale to je jedno, hlavné bolo, či ho vydá a je jedno, či aj do rúk katom, ale jediného a najlepšieho priateľa. Pomyslela som si, ja by som ho nevydala! Bolo to tak živé, že by som ho nevydala, ani keby kradol. A veľmi by ma Fico sklamal, keby ho vydal, lebo už čo by bolo na ňom ľudské v tej vysokej politike? Už aký príbeh by z nich zostal, keď im už obidvom nezáleží, čo si o nich ľudia myslia, ako o mužoch a oni sklamaní z vysokej politiky, majú už len sami seba?

 

Takto si na nich budem spomínať, lebo neviete, aká dráma je vysoká politika a koľkými sklamaniami sa museli ňou prehrýzť, pokým prídu na to, či to vôbec za to stálo. Lebo ako vieme, ked je koze najlepšie, ide na ľad tancovať a filozofovať, čo iné si mala želať. U mužov sa to volá ako?

 

Kaliňák & Fico Hallelujah:

 

https://www.youtube.com/watch?v=L5qqswgaH44

 

.

 

 

A len rovnako ako každý násilník, môžete aj umrieť v tom, že si to nikdy nepriznáte!

04.11.2025

Ešte je veľmi dôležité dodať ako každý násilník spracuje to, že jeho obeť sa s ním chce rozviesť. Je to veľmi poučné aby ste chápali prečo sa progresívni novinári teraz oháňajú ruskou propagandou a Putinom. Žiadny násilník si nepovie, že on sám zlyhal a jeho žena sa s ním chce rozviesť preto, že bol násilník. To by si musel [...]

Struhárik Denník N: „Nemám pocit, že by sme vydávali články, v ktorých „vzdycháte prečo vašim myšlienkam neverí celý narod“. „

04.11.2025

Toto mi Struhárik ako admin na Denníku N napísal medzi iným v roku 2016, lebo o tomto som písala vo svojom prvom článku na Pravde, že na konštruktívnu kritiku reagoval arogantne, že na to nemá „štúdie“! To je tak pre nich typické, že aj na to, či tu prúdia migranti viac muži alebo viac ženy s deťmi, používali na propagandu len zmanipulované [...]

Matúš Kostolný a jeho morálne WC

02.11.2025

Keď chcete mať morálny obraz o politickom aktivistovi Matúšovi Kostolnom, ktorý je šéfredaktorom politickej strany Progresívne Slovensko v ich novinách, musíte si uvedomiť, že v prvom rade ide o vojnového štváča, ktorý profesionálne pracoval ako novinár na vojne v Iraku, aby zmanipuloval ľudí do schvaľovania tejto vojny na základe mediálnych klamstiev. [...]

Louisville UPS Plane Crash

Počet obetí havárie nákladného lietadla pri Louisville v USA stúpol na 14

08.11.2025 08:49

Miestne nemocnice uviedli, že v súvislosti s nehodou ošetrili približne 20 ľudí.

tornádo na hraniciach SR

Tornádo pustošilo juh Brazílie, päť ľudí zahynulo a 130 bolo zranených

08.11.2025 08:14

Civilná obrana odhadla, že vietor dosahoval rýchlosť medzi 180 až 250 kilometrami za hodinu.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Zabili sme najviac Rusov od začiatku vojny. Pokrovsk v ruinách, ruskí vojaci zvyšujú tlak

08.11.2025 08:00, aktualizované: 09:12

Podľa Zelenského Rusko v októbri utrpelo najväčšie straty na bojisku za jeden mesiac od začiatku totálnej vojny.

Diaľnica, D1, Česko, Praha, Brno

Diaľnica spája Bratislavu s Prahou 45 rokov

08.11.2025 07:25

Hlavné mestá Slovenskej a Českej republiky Bratislavu a Prahu spája diaľnica už 45 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,093
Celková čítanosť: 6250322x
Priemerná čítanosť článkov: 2986x

Autor blogu

Kategórie