Morálna dráma už len bývalých liberálov vyvažovaná dogmatikmi

Mňa by veľmi zaujímalo, čo by liberálkovia hovorili na kreslené vtipy o homosexuáloch, ako sa boja vačšiny ľudí a aké je to smiešne, že sa cítia diskriminovaní.

To by ich už asi urážalo do kosti, keďže takáto je politická požiadavka – má ťa to jemnocitne urážať, aby si sa zapromenádoval, aký si ľudský!

Robiť si posmech z homosexuála, že by sa mohol báť o svoju bezpečnosť, to je niečo neprípustné. Ale súčasne si robia srandu zo žien v Európe, ktoré sa boja migrantov, pričom ešte aj policajti im radia, že nemajú chodiť do parkov, ani do nákupných centier, nepozerať nikomu do očí, nosiť obuv v ktorej sa dá utekať a obliecť si šortky alebo sukňu nad kolená na vlastnú zodpovednosť. To pre mimozemšťanov?

A kto u nás ohrozuje homosexuálov, že musia mať aj Pride o ich diskriminácii?

Tak isto by som sa mohla smiať, že v ľuďoch vidia mimozemšťanov, keď sa ich boja, že budú nimi ohrozovaní. Nikde som nevidela žiadneho ohrozovaného homosexuála. Alebo už neplatí, že koľko mimozemšťanov-utečencov si videl? Že vlastne ani neexistujú ako mimozemšťania?

Európa rieši prijímanie mimozemšťanov?

Pre mňa sú mimozemšťania homosexuáli, lebo som žiadneho nevidela. Teda tu nie sú a nemá ich kto ohrozovať, keď niet koho. A isto ich tak neohrozujú, keď slávni homosexuáli zo SME museli do článkov o diskriminácii písať o neupečenej torte pre homosexuálov až v Amerike a nevedeli nájsť žiadny príklad na Slovensko.

Takže to písali o diskriminácii v Amerike? A ešte si museli pomôcť Afrikou, čo sa im deje tam, lebo na Slovensko príklady násilia nemali. Takže tu ich ohrozovali len mimozemšťania. Iste ich tu nediskriminoval pekár z Ameriky alebo niekto z Afriky. No keď išlo o diskrimináciu homosexuálov, pomáhali si celým svetom, kde sa im čo stalo a písali o tom celé mesiace. A ja ako somár som im tiež pomáhala o tom písať, lebo som tiež verila, že pokiaľ ide o diskrimináciu, má nás zaujímať celý svet a nielen EU!

A teraz si zoberte ženy. Tu v EU, tu v Európe nie sú znásilňované mimozemšťanmi. Tu v Európe nie mimozemšťania im ohrozujú deti, že im vyrežú pohlavné orgány.

Ráčte tú svoju citlivosť trošku používať, lebo inak je len divadlom, keďže slovo diskriminácia poznáte len v súvislosti s homosexuálmi. Aj žena je človek! A aj žena –  moslimka je človek!

A zaslúži si nielen tortu, ale aj svoje vlastné pohlavné orgány s ktorými sa narodila. A zasluži si nielen zosobášenie, ale aj aby nebola znásilnená, vy útlocitní a strašne morálni, ktorých morálka a útlocitnosť končí s politickou objednávkou. 

Takéto divadlo o svojej ľudskosti si možte zahrať už len medzi sebou. Keď niekto vníma diskrimináciu len keď sa jedná o torty a kde mu to kamaráti schvália vnímať, tak ju nevníma vôbec a sám je citovo tupý ako poleno, keď uňho ľudská citlivosť funguje len na politický povel alebo módu – Aha, homosexuál – mám tu mólo, aký som ľudský!

Kto má naozaj citlivosť na diskrimináciu, tak ju vníma pri komkoľvek bez ohľadu, či je to Žid, žena alebo homosexuál. Každý z nich má pravo, aby nemusel nosiť obuv v ktorej by sa mu ľahšie utekalo pred násilím, každý z nich má právo, aby sa nemusel skrývať alebo zahaľovať, aby niekoho sebou neprovokoval, že vôbec existuje.

Každý z nich má právo nielen na sobáš, ale aj na pohlavné orgány. Všimli ste si to liberálkovia?

Všimli ste si, že aj žena je človek? A všimli ste si, že aj ona má právo báť sa? Či žena už nie, lebo je to smiešne?

Nie menej, ako keď sa boja homosexuáli. Kde v Európe ich vraždia, znásilňujú alebo kastrujú? 

A prečo aj tak robia Pridy? Aké násilie im hrozí? Neupečená torta alebo nezrealizovaný sobáš, keď fyzické násilie voči ženám v Európe nie je len tortou?

 

Však nakreslite vtip, ako idú s duhovými zástavami a okolo nich stoja mimozemšťania, ktorých sa boja, že ich znásilnia alebo zabijú.

 

https://dennikn.sk/1192058/ani-migracna-kriza-nedava-pravo-na-dehumanizujucu-retoriku-a-ignorovanie-etiky/?ref=list

 

No to by sa ten liberálko, čo to napísal alebo nakreslil, už neodvážil. Skutočne diskriminovaný je až človek z ktorého sa môžu celkom beztrestne robiť aj vtipy, keď sa bojí, že aké je to smiešne – nahovára si to. A to je presne rétorika násilníkov – To je smiešne, že by si tu zažívala nejaké násilie. To je predsa normálne, žiadne násilie.

Predviedli to aj keď branili liberálka spomedzi seba, hoci len pri sexuálnom obťažovaní a predvádzajú to celoeurópsky, keď strach žien z násilia je im smiešny.Lebo tak sú útlocitní naozaj. Citlivosť len na politický povel, keď je spoločensky vhodná (patrí sa obhajovať homosexuálov) a nie nevhodná. 

A viete, čo to je? Obyčajné morálne malomeštiactvo našich intelektuálov, niečo ako že teraz všetci menia plastové okná alebo prerábajú kúpelne.

O tomto vám píšem, že vás ľudskosť už zjavne obišla, lebo už očividnú diskrimináciu a nie v Afrike, ale v Európe už nevnímate. To je naopak tabu, lebo by neboli možné projekty, spolupráce, kontakty… peniaze.

 

Inscenovanie filmového štábu, ako sa topia migranti:

 

Koľkokrát ste sa pozastavovali nad toľkou falošnosťou cirkevníkov, náboženstiev, malomeštiakov… a takto ste skončili pre politický strach, že prídete o to všetko – len prežiť medzi rovnakými. V čom sa dnes líšite od tých, ktorých ste predtým kritizovali?

 

 

Preco sa práve z intelektuálov stávajú ovce:

Prečo sa zo vzdelaných ľudí stávajú ovce

 

„Liberální demokraté nepovažují kritiku sebe samých za příspěvek do diskuse, ale za ohrožení a útok na svou legitimitu. Tato ideologizace je výrazem krajní nejistoty. Jako by se vytratila víra, že pluralita je z dlouhodobého hlediska největší silou, nikoliv slabinou liberální demokracie a podmínkou jejího přetrvání.

Nepřátelé liberální demokracie, před nimiž je ji třeba chránit, existují. Vytěsňováním a ostrakizací názorů společenských skupin ji však liberální demokraté – centrističtí fanatici – ničí. Namísto střetu názorů prosazují jediný správný názor, čímž nás postupně připravuji o pluralismus i demokracii. Jejich postoj k demokracii vystihuje okřídlený výrok nejmenovaného amerického důstojníka za vietnamské vláky: „Museli jsme město zničit, abychom ho zachránili.“

 

http://ceskapozice.lidovky.cz/z-liberalni-demokracie-se-stala-ideologie-uz-ji-nejde-o-svobodu-pbw-/tema.aspx?c=A180719_202035_pozice-tema_lube

 

 

To, že kritizujem jeden extrém, neznamená, že podporujem opačný a domácich dogmatikov, lebo v hodnotení opačného súhlasím aj s Havranom.

 

NEZABIJEŠ!

 

To znamena nezabijes ani zviera.

Spekulovat nad tym, ze to uz zabitie nie je, to je uz len spekulovanie, lebo inak sa to nevola, len zabitie.

 

Pripada nam to smiesne? No asi zas ako moslimom krestanstvo. Pre ine nabozenstva je Nezabijes stale Nezabijes a ani zviera. Krestania si mozu spekulovat kolko chcu, aby si ospravedlnili SVOJE ZABIJANIE zvierat, z pohladu ineho nabozenstva pre svoje chutky, ktorym nedokazu odolat. Rovnaky Kuffa z ineho nabozenstva by povedal o nasom Kuffovi, že si svoje chutky, ktorym nedokaze odolat, ospravedlnuje a nevie, nedokaze si ich odopriet a preto zije este v nevedomosti, ale rovnaky Boh mu dava slobodu aj k hriechom a zabíjaniu. Pre nich je to o 800 rokov viac karmy a pekla na zemi v nevedomosti a porusovani prikazania Nezabijes!

A rovnako, ako Kuffa, by mohol drzat napis Nezabijes! – je to jednoduche na pochopenie. A Kuffa spekuluje ako ten pri interupciach v jeho ociach.

 

Je to otazka len toho, do akej miery mate na co chutky a dokazete si ich odopriet. Niekto ide na interupciu a niekto si da maso ako Kuffa. Z ich pohladu je to horsie, nez keby bol homosexual alebo alkoholik, lebo tym nikoho nezabija, maximalne seba! 

 

Nikdy si o vlastnom nabozenstve nemyslite, ze to je to najviac a jedine správne. Ak ano, myslite si len to iste, co v inych nabozenstvach o vas, že žijete v nevedomosti, ale Boh, Krisna alebo Alah vam dal slobodu ziť hriesne!

 

http://malinova.blog.pravda.sk/2018/06/08/skor-ako-muzi-otvoria-usta-za-recnickym-pultom-a-zacnu-odsudzovat-zeny-ako-vrahyne-polovica-z-nich-su-matky/

 

De facto sa na násilí (a najväčšie bude voči ženám, keďže sú najslabšie) podieľajú liberálkovia naivitou a náboženskí fanatici zaslepenosťou vlastnej agresivity, ktorú si taktiež neuvedomujú, lebo tiež má obal ušlachtilých cieľov.  Tí majú zas svoje morálne mólo, na zástave nie homosexuála, ale embryo.

Či sa vám to bude páčiť alebo nie, liberálkovia v sebe toľko agresivity nemajú. Sú vinní len naivitou a servilnosťou, ale nie natoľko agresivitou! A za tým si stojím, hoci ich kritizujem prakticky denne. No fakt neviem, či je väčší hnus byť vzdelaným, zbabelým a citovo tupým alebo byť primitívnejším násilníkom.

 

Ľutujem ženy v Európe (nie seba, VAŠE VNUČKY a DCÉRY), z jednej strany liberálkovia, ktorým je násilie na ženách ukradnuté a z druhej strany domáci dogmatici, čo by z nich chceli mať chodiace maternice (čo nielen pripomína tých radikálnych moslimov, ktorých kritizujú) a distribuovať deti chudobných žien na adopcie. To má byť vyváženie jedného extrému druhým. 

Keďže jeden extrém roztáča opačný, mal by ten múdrejší ustúpiť (smerom do zdravého stredu) a prestať ho roztáčať. A ktorí ste tí múdrejší, čo by to mali byť?

 

.

Niečo k sebavedomiu

29.04.2026

Za tie roky samoty som sa naučila – pýtať sa na názor seba! Takže mnohí ľudia závisia od toho, aký názor im povedia druhí. A ja sa na to pýtam seba! Ako keď Pipi Dlhá Pančucha povedala, že nikto ju neposiela spať ale pošle sa sama. A keď sa neposlúchne, tak zvýši hlas a pošle sa dôraznejšie! Odvtedy, keď sa mi stávali situácie, že [...]

A zamyslite sa nad tým, kto tu chce pestovať kult mladosti!

28.04.2026

Moja reakcia na tento článok: Prečo si čoraz viac starších žien hľadá mladšieho muža? To ja neviem, že by sa tak dialo, lebo neviem kde to písali, že by to tak bolo. Keď si prečítate článok toho blogera, pochopíte, že verí tomu, že mladí nemajú taký charakter alebo hodnoty ako starší a neviete, čo z nich raz bude. Pokiaľ si ktokoľvek [...]

Nemám rada ženy, nie mužov

28.04.2026

Ľudia vidia takto povrchne, že keď žiješ sama, nemáš rada mužov, lebo s nimi nespávaš. A pritom je to presne naopak, že nemám rada ženy za to, čo z mužov spravili. Keby to boli normálne ženy a spávali s nimi v láske, tak tí muži nemajú traumy z vlčíc a neboja sa byť otvorení a správať sa ako muži. Ale následkom toho, že ich v mladosti nejako kruto [...]

Péter Magyar

Tajomstvá komunistickej minulosti majú ísť von: Magyar oznámil dátum otvorenia archívov

28.04.2026 23:10

Magyar tiež uviedol, že jeho vláda zriadi „vyšetrovací výbor s cieľom zistiť, kto profitoval z plienenia sprevádzajúceho privatizáciu“ v rokoch 1988 až 2000.

Maroš Žilinka

Žilinka vyzýva na zastavenie útokov voči verejne činným osobám

28.04.2026 22:40

„Rešpekt, slušnosť a zákonnosť musia zostať základom diskusie a prejavu názorov,“ zdôraznil Žilinka.

Britský kráľ Karol III. Kongres

Historický prejav britského kráľa v Kongrese: vyzval na obranu Ukrajiny aj jednotu Západu

28.04.2026 22:30

Partnerstvo medzi Európou a Spojenými štátmi je v súčasnosti dôležitejšie než kedykoľvek predtým, povedal Karol III.

Trump Zelenskyj

Americká veľvyslankyňa na Ukrajine končí: má byť frustrovaná z Trumpovej politiky

28.04.2026 22:08

Davisová je frustrovaná v súvislosti s nedostatočnou podporou prezidenta USA pre Kyjev.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,386
Celková čítanosť: 6503366x
Priemerná čítanosť článkov: 2726x

Autor blogu

Kategórie