Založ si blog

Touto opozíciou som bola oklamaná!

Viete, ze som volila SaS a kolko som sa ich nazastavala. Ako som bola stale viac a viac sklamana, co vsetko nerobia, lebo mohli, co rozoberali alternativne spravy bod po bode rozoberanim sprav napriklad z vyborov pre europske zalezitosti – kto tam bol, kto tam nebol, ake pripomienky mali atd.

A teraz este haja Kisku!

Co zostalo z ich objektivity?

Veru vam poviem, ze tito ludia na Pravde mali svatu pravdu, ze opozicia vie akurat tak tocit videa, uplne selektivne vidi a sleduje si len vlastne zaujmy, ako sa dohrabat ku korytu, ked co ine?

A presne to iste si o vas uz myslia aj vsetky alternativne media, ktore sa vas kompletne zriekaju a vyhlasuju, ze lutuju, ze vam este v predvolebnej kampani pomahali a tym prispeli takejto neschopnej a neobjektivnej opozicii. Pozrite si, ktore nie, ci take este najdete!

Osobne je mi z vas zle o to viac, ze som takuto opoziciu vobec niekedy branila. Ani raz sa uz neozvem na vasu obranu. Aj vy stojite len za politicke zarty.

No ako sa teraz budete chciet dohrabat ku korytu? Lebo Fico? A obcanom len tato debilna politika staci?

Vsak uvidime, kolki magori vas este budu volit za len infantilne videa – lebo Fico! Ci to stacilo!

 

Vraj Kiska urobil take nieco, akokeby zobral cokoladu alebo bonbonieru. Takto rozmysla typicky volic takejto opozicie.

Tato opozicia absolutne NIE JE objektivna a sleduje si VYLUCNE len vlastne zaujmy!

 

Dufam, ze aj vy skoncite a kolko som vam hlasov ziskala, tolko si aj sirenim tohto odpracujem!

Volila som vasho Kisku a vasu opoziciu. Za prve ma uz nezastupujete a za druhe si nezelam, aby ste tam boli.

Koho vlastne zastupujete po tolkej neobjektivite a klamstvach?

Posnazim sa v svojom okoli, aby vam percenta klesali. Vy ste sa uz posnazili dost a ste tam celkom zbytocni! Vasa politika je len ciste = Lebo Fico, inak nic!

 

Touto opoziciou som bola oklamana! Vcetne vasho prezidenta a vasej neobjektivnej politiky.

 

Pan Sulik, ako vam mnohe alternativne media verili, vypocujte si ich dnes, ako sa z vas uz len smeju, ze si mozte s koaliciou podat ruky.

Bezny clovek si len to uvedomi, ze aj vy ste presvedcili obcanov, ze byt politikom, znamena byt spinavcom.

Spokojny, to ste chceli ludom ukazat?

 

Este som zvedava na to divadlo, kolki saskari prebehnu do Progresivneho Slovenska a kto bude ich lidrom. Ci ste boli len bacilonosici. 

 

„Veľmi skoro však zabudli na kauzu Rybanič, keď asistent poslanca vyniesol údaje podliehajúce bankovému tajomstvu aby poukázal na podozrivé pohyby finančných tokov verejných činiteľov medzi osobami podozrivými z trestnej činnosti. Vtedy obhajovali, že nie je dôležité ako sa dostanú na verejnosť informácie o páchaní podozrivej činnosti. Dôležité sú samotné informácie. Podvod, resp. jeho príprava ostane podvodom stále.

A tiež zabudli, za čo odstupovali prezidenti v iných krajinách. V Maďarsku za to, že sa prišlo na odpisovanie v habilitačnej práci prezidenta a v Nemecku za to, že prezident v minulosti dostal pôžičku s úrokom, ktorý bol menší ako bol v tom čase na trhu bežný. Porovnajte si konanie prezidenta Slovenskej republiky, ktorý dnes obieha Slovensko s prejavmi o morálke, etike, potrebe dodržiavať zákon. V jeho prípade to vyznieva trocha smiešne.“ (zdroj Pampusik)

V prvom rade, pán Nicholson by u mňa skúšku z výrokovej logiky nezvládol. Ale to väčšina súčasných novinárov, takže sa pozrime na jeho paranoidný úsudok z inej, menej humornej stránky. Predovšetkým ma zaráža, kedy sme sa dostali do bodu, keď je beztrestné nazývať kohokoľvek nepohodlného a bez najmenších dôkazov verejným nepriateľom (ako to už pred dvoma rokmi urobil denník N), agentom, zradcom, v nútorným nepriateľom. Tento slovník nie je charakteristický pre vyspelé demokratické spoločnosti, ale pre psychotické diktatúry a my sme si týmto peklom prešli naposledy v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Navyše Nicholson v článku nehanebne zavádza, lebo sám dobre vie, že slovník o nepriateľoch štátu vniesli do verejnej diskusie denníky N a Sme – a nedávno aj prezident Kiska. Musíme opakovať, že je to jediná hlava štátu v Európe, ktorá si dovolila otvorene nazvať jeden štát vojnovým označením ako nepriateľa, že je mimoriadne nebezpečné vyhrocovať vzťahy v spoločnosti vyhľadávaním vnút orných nepriateľov? Táto vo svojej podstate totalitná mentalita v posledných rokoch nebezpečne ožíva. Ak by som si o Tomovi Nicholsonovi a jeho zákerne mätúcich hrách myslel, že súvisia s jeho prácou pre nejaké spravodajské služby, možno by som nebol ďaleko od pravdy, ale vyslovované podozrenia bez dôkazov sú ešte stále považované podľa nášho právneho poriadku za osočovanie. Naše denníky (snáď len s výnimkou konzervatívneho Postoja, ktorý považujem momentálne za najserióznejšie médium na Slovensku) si však z toho ťažkú hlavu nerobia a vedú otvorenú ; vojnu voči všetkým, ktorí sa nezmestia do ich čoraz užšie vymedzeného ideologického sveta. Preto je opäť namieste pripomenúť, že tzv. alternatívne médiá vznikli v reakcii na nedostatky tzv. serióznych, že konšpirácie nenájdete len na stránkach Zem a Vek, ale aj Sme – spomeňme len ako príklad sústavné jedovaté až paranoidné konštrukcie Juraja Mesika o Rusku hraničiace so šovinizmom a jeho najnovšie špekulácie, že Rusko vyzbrojuje Severnú Kóreu a spoločne plánujú test balistickej rakety s jadrovou hlavicou (sic!), ktorý by mal zničiť všetky elektrické rozvody, zariadenia a prístroje… Kam sa hrabe teória o chemtra ils? 

Na Nicholsonovom blúznení o ruskom sprisahaní voči slovenskému prezidentovi (do ktorého neváha zapojiť aj Ukrajinu ako geopolitický analfabet) je však najzábavnejšia zápletka, ktorú by nevymyslel ani dramaturg SND – Nicholson napísal do denníka Penty, že Kiska je obeťou ruských spravodajských hier, pričom šéf Penty Jaroslav Haščák v tom istom čase napísal, že aj on sa cíti byť súčasťou spravodajských hier zo strany Toma Nicholsona za kauzu Gorila a postavil sa na stranu prezidenta. Nebude však sám. Keď sa vám zdá, že Slovensko sa premenilo na jednu veľkú psychiatriu, ešte chvíľu vydržte. Kiskove žabky-demokratky sa rozhodli zorganizovať zhromaždenie na „podporu nášho prezidenta Andreja Kisku“. Bizarné na tom nie je len to, že na neho pozývajú „slušných ľudí“, aby prišli podporiť „toho, kto si to zaslúži“, ale aj to, že sa uskutoční hodinu pred začiatkom „Veľkého protikorupčného pochodu“, kam sa chcú účastníci presunúť. Navrhujem týmto zapáleným mladým ľuďom transparenty v štýle „Vítame daňové podvody!“ – „Máte právo na krátenie dane!“ – „Skutok sa nestal!“

Presuňme sa však do vážnejšej roviny, lebo tento článok by nemal byť primárne o Andrejovi Kiskovi. A to napriek tomu, že zavádzal verejnosť, keď tvrdil, že si kampaň financoval sám; že Transparency International jeho vysvetlenie vo veci „dokázaného podvodu na daniach“ neprijalo; že jeho tvrdenia o tom, že takéto konanie je pre podnikateľov bežné odmietla aj Podnikateľská aliancia Slovenska ako neetické a nezákonné. Táto kauza je v tejto fáze už o nás všetkých. Je úplne jedno, čo tu napíšem. Väčšina ľudí je rozdelená na ficovcov a kiskovcov a fanaticky bránia svoj tábor. O pravdu už dávno nejde. Peter Schutz zo Sme bez hanby napíše, že zverejnenie informácie o financovaní prezidentskej kampane Andreja Kisku nie je vo verejnom záujme a jeho kolega Tom Nicholson ešte aj teraz obhajuje únik tajných informácií s tým, že sú prípady, kedy je to v záujme spoločnosti, no v tomto prípade išlo len o „diskreditáciu zdravého národného sebavedomia“. A vy sa nemôžete ubráni ť otázke, čo je na tomto „alternatívnom denníku“ seriózne…“

zdroj povoleny politolog, kratene, viac tuto:

http://edochmelar.sk/slovensku-hrozi-moralny-rozklad/

Volici SaS – Snívajte s nami, ze SaS tam nieco robi! Keby ste pocuvali alternativne media, tak viete, co vsetko mohli urobit a nic!

Ani len objektivni nedokazu byt, ked uz nic nerobia.

.

„Tri roky stará správa RAND Corporation teda obsahovala eskalačné opatrenia proti Rusku, po ktorých sa dali očakávať eskalačné protikroky. „

06.02.2023

Proxy vojna USA s Ruskom Dôkazy, že vojna s Ruskom bola vyprovokovaná a dopredu plánovaná ako proxy vojna. „Na preťaženie Ruska sa hodia proxy vojny Ďalšia kapitola navrhuje presiliť Rusko tam, kde má vojenské záväzky alebo sa tam priamo angažuje, a to podporou síl, ktoré budú bojovať proti Rusku v zástupnej vojne miesto USA. Autori sa [...]

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

02.02.2023

Zaujalo ma, čo si myslia ľudia v Česku, teda tí inteligentnejší: „Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být [...]

„Muži, čo požiadali o zbavenie sa povinnosti mobilizácie, nemajú kúsok hanby v tele“

29.01.2023

Odkedy som scenzúrovaná a odstavená z blogov, tak už nepíšem. Ale nad týmto som sa obzvlášť pozastavila, kam až siaha debilizácia čitateľov na SME, keď žena čitateľka sa pohoršuje nad mužmi, čo by sa chceli vyhnúť mobilizácii do vojny. Dokonca ona je už tak uvedomelo prevychovaná, že sa pohoršuje aj nad matkami, ktoré by nechceli aby ich synovia uvedomelo nenastúpili [...]

ProMaya

ProMaya

08.02.2023 02:39

ProMaya je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora a rozvíjanie aktivít zameraných na popularizáciu mezoamerických kultúr s dôrazom na mayskú kultúru.

Autistické centrum Andreas n.o.

Autistické centrum Andreas

08.02.2023 02:34

Autistické centrum Andreas predstavuje komplexný prístup k riešeniu problematiky porúch autistického spektra s dôrazom na rodinu s autistickým členom.

Zjednotení za mier

Zjednotení za mier

08.02.2023 02:30

Presadzujeme prehlbovanie mierových vzťahov a priateľstva medzi národmi, porozumenie, toleranciu, podporu kultúry mieru vrátane mierovej výchovy a vzdelávania.

OZ Misia úsmev a nádej

OZ Misia úsmev a nádej

08.02.2023 02:24

OZ Misia úsmev a nádej pomáha sociálne slabým rodinám s deťmi, zdravotne znevýhodneným a seniorom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.