Založ si blog

Touto opozíciou som bola oklamaná!

Viete, ze som volila SaS a kolko som sa ich nazastavala. Ako som bola stale viac a viac sklamana, co vsetko nerobia, lebo mohli, co rozoberali alternativne spravy bod po bode rozoberanim sprav napriklad z vyborov pre europske zalezitosti – kto tam bol, kto tam nebol, ake pripomienky mali atd.

A teraz este haja Kisku!

Co zostalo z ich objektivity?

Veru vam poviem, ze tito ludia na Pravde mali svatu pravdu, ze opozicia vie akurat tak tocit videa, uplne selektivne vidi a sleduje si len vlastne zaujmy, ako sa dohrabat ku korytu, ked co ine?

A presne to iste si o vas uz myslia aj vsetky alternativne media, ktore sa vas kompletne zriekaju a vyhlasuju, ze lutuju, ze vam este v predvolebnej kampani pomahali a tym prispeli takejto neschopnej a neobjektivnej opozicii. Pozrite si, ktore nie, ci take este najdete!

Osobne je mi z vas zle o to viac, ze som takuto opoziciu vobec niekedy branila. Ani raz sa uz neozvem na vasu obranu. Aj vy stojite len za politicke zarty.

No ako sa teraz budete chciet dohrabat ku korytu? Lebo Fico? A obcanom len tato debilna politika staci?

Vsak uvidime, kolki magori vas este budu volit za len infantilne videa – lebo Fico! Ci to stacilo!

 

Vraj Kiska urobil take nieco, akokeby zobral cokoladu alebo bonbonieru. Takto rozmysla typicky volic takejto opozicie.

Tato opozicia absolutne NIE JE objektivna a sleduje si VYLUCNE len vlastne zaujmy!

 

Dufam, ze aj vy skoncite a kolko som vam hlasov ziskala, tolko si aj sirenim tohto odpracujem!

Volila som vasho Kisku a vasu opoziciu. Za prve ma uz nezastupujete a za druhe si nezelam, aby ste tam boli.

Koho vlastne zastupujete po tolkej neobjektivite a klamstvach?

Posnazim sa v svojom okoli, aby vam percenta klesali. Vy ste sa uz posnazili dost a ste tam celkom zbytocni! Vasa politika je len ciste = Lebo Fico, inak nic!

 

Touto opoziciou som bola oklamana! Vcetne vasho prezidenta a vasej neobjektivnej politiky.

 

Pan Sulik, ako vam mnohe alternativne media verili, vypocujte si ich dnes, ako sa z vas uz len smeju, ze si mozte s koaliciou podat ruky.

Bezny clovek si len to uvedomi, ze aj vy ste presvedcili obcanov, ze byt politikom, znamena byt spinavcom.

Spokojny, to ste chceli ludom ukazat?

 

Este som zvedava na to divadlo, kolki saskari prebehnu do Progresivneho Slovenska a kto bude ich lidrom. Ci ste boli len bacilonosici. 

 

„Veľmi skoro však zabudli na kauzu Rybanič, keď asistent poslanca vyniesol údaje podliehajúce bankovému tajomstvu aby poukázal na podozrivé pohyby finančných tokov verejných činiteľov medzi osobami podozrivými z trestnej činnosti. Vtedy obhajovali, že nie je dôležité ako sa dostanú na verejnosť informácie o páchaní podozrivej činnosti. Dôležité sú samotné informácie. Podvod, resp. jeho príprava ostane podvodom stále.

A tiež zabudli, za čo odstupovali prezidenti v iných krajinách. V Maďarsku za to, že sa prišlo na odpisovanie v habilitačnej práci prezidenta a v Nemecku za to, že prezident v minulosti dostal pôžičku s úrokom, ktorý bol menší ako bol v tom čase na trhu bežný. Porovnajte si konanie prezidenta Slovenskej republiky, ktorý dnes obieha Slovensko s prejavmi o morálke, etike, potrebe dodržiavať zákon. V jeho prípade to vyznieva trocha smiešne.“ (zdroj Pampusik)

V prvom rade, pán Nicholson by u mňa skúšku z výrokovej logiky nezvládol. Ale to väčšina súčasných novinárov, takže sa pozrime na jeho paranoidný úsudok z inej, menej humornej stránky. Predovšetkým ma zaráža, kedy sme sa dostali do bodu, keď je beztrestné nazývať kohokoľvek nepohodlného a bez najmenších dôkazov verejným nepriateľom (ako to už pred dvoma rokmi urobil denník N), agentom, zradcom, v nútorným nepriateľom. Tento slovník nie je charakteristický pre vyspelé demokratické spoločnosti, ale pre psychotické diktatúry a my sme si týmto peklom prešli naposledy v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Navyše Nicholson v článku nehanebne zavádza, lebo sám dobre vie, že slovník o nepriateľoch štátu vniesli do verejnej diskusie denníky N a Sme – a nedávno aj prezident Kiska. Musíme opakovať, že je to jediná hlava štátu v Európe, ktorá si dovolila otvorene nazvať jeden štát vojnovým označením ako nepriateľa, že je mimoriadne nebezpečné vyhrocovať vzťahy v spoločnosti vyhľadávaním vnút orných nepriateľov? Táto vo svojej podstate totalitná mentalita v posledných rokoch nebezpečne ožíva. Ak by som si o Tomovi Nicholsonovi a jeho zákerne mätúcich hrách myslel, že súvisia s jeho prácou pre nejaké spravodajské služby, možno by som nebol ďaleko od pravdy, ale vyslovované podozrenia bez dôkazov sú ešte stále považované podľa nášho právneho poriadku za osočovanie. Naše denníky (snáď len s výnimkou konzervatívneho Postoja, ktorý považujem momentálne za najserióznejšie médium na Slovensku) si však z toho ťažkú hlavu nerobia a vedú otvorenú ; vojnu voči všetkým, ktorí sa nezmestia do ich čoraz užšie vymedzeného ideologického sveta. Preto je opäť namieste pripomenúť, že tzv. alternatívne médiá vznikli v reakcii na nedostatky tzv. serióznych, že konšpirácie nenájdete len na stránkach Zem a Vek, ale aj Sme – spomeňme len ako príklad sústavné jedovaté až paranoidné konštrukcie Juraja Mesika o Rusku hraničiace so šovinizmom a jeho najnovšie špekulácie, že Rusko vyzbrojuje Severnú Kóreu a spoločne plánujú test balistickej rakety s jadrovou hlavicou (sic!), ktorý by mal zničiť všetky elektrické rozvody, zariadenia a prístroje… Kam sa hrabe teória o chemtra ils? 

Na Nicholsonovom blúznení o ruskom sprisahaní voči slovenskému prezidentovi (do ktorého neváha zapojiť aj Ukrajinu ako geopolitický analfabet) je však najzábavnejšia zápletka, ktorú by nevymyslel ani dramaturg SND – Nicholson napísal do denníka Penty, že Kiska je obeťou ruských spravodajských hier, pričom šéf Penty Jaroslav Haščák v tom istom čase napísal, že aj on sa cíti byť súčasťou spravodajských hier zo strany Toma Nicholsona za kauzu Gorila a postavil sa na stranu prezidenta. Nebude však sám. Keď sa vám zdá, že Slovensko sa premenilo na jednu veľkú psychiatriu, ešte chvíľu vydržte. Kiskove žabky-demokratky sa rozhodli zorganizovať zhromaždenie na „podporu nášho prezidenta Andreja Kisku“. Bizarné na tom nie je len to, že na neho pozývajú „slušných ľudí“, aby prišli podporiť „toho, kto si to zaslúži“, ale aj to, že sa uskutoční hodinu pred začiatkom „Veľkého protikorupčného pochodu“, kam sa chcú účastníci presunúť. Navrhujem týmto zapáleným mladým ľuďom transparenty v štýle „Vítame daňové podvody!“ – „Máte právo na krátenie dane!“ – „Skutok sa nestal!“

Presuňme sa však do vážnejšej roviny, lebo tento článok by nemal byť primárne o Andrejovi Kiskovi. A to napriek tomu, že zavádzal verejnosť, keď tvrdil, že si kampaň financoval sám; že Transparency International jeho vysvetlenie vo veci „dokázaného podvodu na daniach“ neprijalo; že jeho tvrdenia o tom, že takéto konanie je pre podnikateľov bežné odmietla aj Podnikateľská aliancia Slovenska ako neetické a nezákonné. Táto kauza je v tejto fáze už o nás všetkých. Je úplne jedno, čo tu napíšem. Väčšina ľudí je rozdelená na ficovcov a kiskovcov a fanaticky bránia svoj tábor. O pravdu už dávno nejde. Peter Schutz zo Sme bez hanby napíše, že zverejnenie informácie o financovaní prezidentskej kampane Andreja Kisku nie je vo verejnom záujme a jeho kolega Tom Nicholson ešte aj teraz obhajuje únik tajných informácií s tým, že sú prípady, kedy je to v záujme spoločnosti, no v tomto prípade išlo len o „diskreditáciu zdravého národného sebavedomia“. A vy sa nemôžete ubráni ť otázke, čo je na tomto „alternatívnom denníku“ seriózne…“

zdroj povoleny politolog, kratene, viac tuto:

http://edochmelar.sk/slovensku-hrozi-moralny-rozklad/

Volici SaS – Snívajte s nami, ze SaS tam nieco robi! Keby ste pocuvali alternativne media, tak viete, co vsetko mohli urobit a nic!

Ani len objektivni nedokazu byt, ked uz nic nerobia.

.

Progresívni novinári sústavne klamú o voličoch Smeru, že Smer volili preto, aby o nich bolo postarané ako o dôchodcov

03.12.2023

To možno platilo voľakedy, ale rozhodne nie teraz! Napríklad ja nie som dôchodca a myslím si, že Smer môže za to, že sme ako učitelia mali nízke platy celé roky! Mňa konkrétne Smer týmto ožobráčil a naše platy dali policajtom. Myslím si, že Smer bola tiež vazalská strana ako všetky! Za poslušnosť tu mohli rozkrádať. Dnes chce túto domácu mafiu vymeniť [...]

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

ÚVN SNP Ružomberok, nemocnica

Ktorá je tá najlepšia a najhoršia nemocnica na Slovensku? Pozrite si rebríčky

04.12.2023 12:18

Zverejnili hodnotenie slovenských nemocníc. Prvenstvo obhájili víťazi z minulého roka.

Bidovce Ukrajina odstavené kamióny, poľskí dopravcovia, protest

Kamióny čakajú na hranici s Ukrajinou až desať dní. Blokáda trvá už takmer mesiac

04.12.2023 12:18

Kamióny čakajú na vstup na Ukrajinu cez niektoré hraničné priechody v Poľsku až do desať dní.

šeliga, heger

Heger upozornil Leyenovú na to, že Fico chce zrušiť špeciálnu prokuratúru

04.12.2023 11:54

Heger odlieta do Bruselu, kde bude na túto tému hovoriť s predstaviteľmi Európskej únie.

Zelenskyj, Mashovets, Syrsky, Kupiansk, vojna na Ukrajine

Kličko: Prestaňme klamať, vojna je v patovej situácii. Zelenskyj obchádza Zalužného

04.12.2023 11:15

Vitalij Kličko, bývalý úspešný boxer a kyjevský starosta prehlásil, že vojna na Ukrajine je v patovej situácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,407
Celková čítanosť: 5433658x
Priemerná čítanosť článkov: 3862x

Autor blogu

Kategórie