Nie sme žiaden národ

Aj takto nas vidia v Cesku:

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=592197

„Takto dnes vypadá ideologie takzvanych bojovníku proti xenofobií, rasismu a nenávisti. Ve skutečnosti oni sami šíři nenávist k národum, zde slovenskému, oni sami šíři nenávist k věřícím lidem a hlavně nenávidí vlastenectví. Když pujdete do hloubky jejich ideologie a myšlení, tak zjistíte, že má kořeny u marxistických myslitelu z 19.století a počátku 20.století. Protože tito marxisté nenávideli vlastenectví, národní vědomí a hlavne stát jako takový. Cílem těchto revolucionářu bylo vyvolat ve společnosti takovou krizi, aby pak došlo k možnosti uskutečnit marxistickou revoluci…“

.

„Taky nad tím kroutím hlavou, odkud se ta mládež co nenávidí vlastní rodinu bere.“

alebo

Když nechtějí být národem, tak ať se vystěhují třeba do Afganistánu…“

.

Aj ked toho blogera nemam rada pre absolutne nespravodlivu kritiku moslima Berrezougha, zostala som prekvapena, ake transparenty nasi Slovaci na tej demonstracii proti fasizmu niesli – NIE SME ZIADEN NAROD!

.

Doba nesmiernej dovery v oligarchov

 

Moja babka sa narodila na zaciatku minuleho storocia. Bola to celkom jednoducha zena, ktora necitala a nikdy nepozerala televizor.

Raz sme sli okolo nasho suseda, ktory do pol pasa vyzleceny rubal drevo. Lietali uz komare a babicka sa ho spytala – A nestipu vas?

 

Sused jej odpovedal, ze stipu, ale keby ich odohnal, tak priletia nove, este nenacecane. Babicka mi vtedy po ceste hovorila ako malemu dietatu – Tak to mas aj s politikmi. Nema zmysel odhanat tych, co uz tam su, lebo ti su uz ako nacecane komare a keby sme ich odohnali, prileteli by len nove.

 

Predstavte si, aka bola moja babka inteligentna, ked uz v minulom storoci predpokladala, ze politici kradnu a neverila im, hoci pri okopavani v zahrade sa nedozvedela o ziadnej kauze.

Mozno, keby sa narodila neskor a pustila by si televizor, citala noviny, tiez dostala karafiat, tak by verila, ze politici nekradnu a verila by politikom. Co dnesnym asi naozaj vymylo hlavu.

 

Ale tak celkove, nazvala by som tuto dobu dobou DOVERY a NAIVITY: Stari ludia veria, ze sa nekradne a ze mozu verit politikom a mladi ludia veria v komunisticke myslienky viac, nez verili aj komunisti a su z nich NEOMARXISTI.

.

Na Denniku N zas pod jednym z prejavov, co mal zazniet na tej demonstracii ako plamenna rec, su len tieto dva komentare:

.

„Vyháňanie čerta diablom.

Marxisti vyháňajú fašistov. To tu už raz bolo. 1946-48. Fašistom bol každý kto nebol komunistom.“

a

„Tito rozmaznani ‚laviciari‘ zijuci si v luxuse mi lezu na nervy rovnako ako tie natvrdle vyholene lebky. Ani jedna skupina nezazila co je to fasizmus ci komunizmus, no budu ich velebit. Ale pekne z bohatych statov. Zeby namiesto toho zaliezli kamsi do (fasistickeho) Ruska ci na (komunisticku) Kubu, ani omylom. Takychto pokrytcov mam najradsej…

Ak dnesna demonstracia mala byt prezentaciou takychto ako tento, dakujem, neprosim. Chodte si spolocne s fasistami kamsi do haja a neotravujte ludi s vasim fanatizmom.

.

 

Persipláž

20.01.2026

Keby som dnes bola muž, tak vás ohúrim tým, ktorý muž je s penisom o dve kila ťažší a predstavila by som sa vám ako vyholená. Muži nás proste vždy zaujmú penismi. Ale keďže som žena tak len slintám. Včera som si vypočula Filipa Sulíka ako on vidí mužov: Celý čas som to porovnávala s mojim s penisom. A musela som [...]

Máte radi scifi? Ja nie.

19.01.2026

Atlas mrakov Moja osudová láska bol muž s ktorým som bola v minulosti zosobášená. Zomrel vo vojne ako mladý a vždy mi ho pripomínal film Žeriavy tiahnu o druhej svetovej vojne. Pamätám si ako sa s ním na stanici lúčim a verí tomu že sa vráti. Nikdy sa nevrátil. Ale pamätám si jeho lásku. Obrazne to vidím ako maják v búrke. Ja som ten maják a jeho poézia to more, [...]

Granule

18.01.2026

Nedostaneš nič Lebo naposledy som nedala ani tomu pre ktorého som nedokázala vyťukať do mobilu ani len dve slová. Dal mi totiž taký zásah blesku že som si spomenula na seba. A odvtedy sa mi vždy triasli ruky. Hranice Odlepil si okolo mňa pásku a potom sa čudoval, že ťa levica neroztrhá. Rovno si mal povedať, že si [...]

Samuel Migaľ,

Migaľ: Keď sa zapoja všetky komponenty, tak Slovensko.sk zlyhá do pol roka

21.01.2026 12:49

Minister obhajoval utajenie informácií k IT tendrom za približne 130 miliónov eur tým, že ide o kritickú infraštruktúru a informácie by mohli byť zneužité.

Davos, Mark Rutte, NATO

Šéf NATO reagoval na Trumpov škandalózny výrok: Európa by pri aktivácii článku 5 dorazila

21.01.2026 12:48

Trumpove vyhlásenia o Grónsku vyvolali ostré reakcie v Európe.

Sýria / Bašár Asad /

Zomrel mäsiar z Hamá, strýko Bašára Asada

21.01.2026 12:47

Tvrdo potlačil povstanie Moslimského bratstva v Hamá, kde vtedy prišlo o život podľa rôznych odhadov 10.000 až 20.000 ľudí.

Szijjártó

Szijjártó: So Slovenskom máme dobrý vzťah, princíp kolektívnej viny ale neakceptujeme

21.01.2026 12:40

V súvislosti s Benešovými dekrétmi to vyhlásil šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,219
Celková čítanosť: 6354839x
Priemerná čítanosť článkov: 2864x

Autor blogu

Kategórie