Bravó! Danko

SME: „V piatok bude koaličná rada, kde by mali lídri strán riešiť krízu. Slovenská národná strana bude na rokovaní koaličnej rady žiadať prísnejšie pravidlá pre zverejňovanie majetkových priznaní verejných funkcionárov. Oznámila to vo svojom stanovisku.

„Ak má naozaj vláda taký záujem o boj proti korupcii, musí ísť sama príkladom. Pre žiadneho ministra ani pre verejného činiteľa nemôže byť problémom podrobne zdokladovať celý svoj majetok,“ vysvetli predseda SNS Andrej Danko.

Podrobné zverejňovanie majetkových pomerov by podľa SNS malo pomôcť zvýšiť dôveru ľudí vo vládu.

Národniari chcú tiež komisiu, ktorá bude pracovať na návrhu „úplne nového, detailného zverejňovania pôvodu majetku verejných činiteľov“.

https://domov.sme.sk/c/20632590/mnohi-clenovia-sns-chcu-odist-z-vlady-povedal-danko-fico-chysta-tlacovku.html

Nech sa vam hoci aj ludia smeju, nech mate minulost akukolvek, nech mate umysel akykolvek, poculi sme nieco, ako sa moze stat clovek hrdinom aj tak, ze si to ani sam neuvedomi, ako moze!

Ked vas uz vsetci zradili a vase sny lezia v prachu, je na mieste pytat sa – Komu som sluzil? Komu pomahal? Videl som to vobec?

Takto sa prebudza kazdy z nas, odkedy je svet svetom, prekvapeny s kym to vlastne zil, a komu veril?

A v tej chvili pride otazka: Naozaj to chces vidiet a vydat sa touto cestou, ktora nebude lahka? Az v tej chvili zaciname naozaj zit a padat. Lebo, kto uz nas pochopi, ze vzdy mozme nieco nove v sebe najst, co ocenia len neviditelne svety?

A tak sa hnev a pomsta menia na hrdinstva. Aj Schindler vo filme chcel povodne obchodovat s lyzickami a stal sa hrdinom, na ktoreho hrob sa zbierali kamene spomienok.

Ste rozhodujuca postava v politike o ktorej alternativne media pisu – Uz len on to moze zvratit, aj keby sa chcel len pomstit!

Vy si vyberate, ci tiez budete pragmaticky, alebo naozaj uz nastvaty! V mene hnevu sa aj vazali menia. Najma, ked sa medzi sebou aj zradzaju!

Vsetkym chcem povedat: Nie, vobec to nie je smiesne! Je to presne ako v tomto filme, ked chapete statocnost len ako zabavu pri obrazovkach:

 

Presne takto sa zobraci stavaju hrdinami. Najprv ich nieco nastve, co ani netusia, KAM ich zavedie! Necakanymi hrdinami sa stavaju ludia, ktori chceli celkom inak zit,niekde v ustrani alebo len pri koryte. Pozname ich malo, co nam aspon porozpravali „konspiracne teorie“, ked uz pre to nechcu zit?

Hned prvy komentar na SME:

„do kelu, a zasa nemám doma ani pivo ani čipsy…“ – Slovensky, drzime vam palce ako v hokeji!

„premiér DANKO

Danko má životnú príležitosť stať sa premiérom, alebo prezidentom.

Ak pofidérny slovenský kapitán Danko podmieni ďalšie fungovanie koalície odstúpením KALIŇÁKA. za noc mu preferencie stúpnu na cca 60 % a môže si vybrať, či chce byť premiérom alebo prezidentom.“

„ale,ale , vedia to velmi dobre!!

Smer rabuje eurofondy ,rozkrada kde sa da-napr zabudnuta prvízia 300 tis € v ruksaku na pumpe, balenie eur do alobalu a podobne ,ale o tom Danko-zatiaľ nechce verejne hovoriť ani nevznikli masove nepokoje, zrejme tuší, že to už riadne smrdí!!!“

Sleduje ho cely narod, co urobi, ci nesklame! Sleduju ho aj nepriatelia, co sa ho boja, lebo je nevypocitatelny!

O najkrajšom mužovi v našej rodine

16.03.2026

Ako som pozerala tých mužov na videu, lebo páči sa mi tá pesnička a z tých mužov v hodvábe najviac ten šikmooký lebo len ten vyzerá citlivo, keď už ide o romantiku, jeden mi pripomenul bratranca. Ale nie tohto, lebo ja mám štyroch bratrancov, toho čo zomrel. Moja mama mu bola krstná mama a toho som mala okrem Xeny najradšej, lebo vždy keď prišiel, vyhadzoval ma do [...]

Tak to vyzerá, keď má človek všetko

16.03.2026

Na moju tetu sa najviac podobala táto herečka: A môj obľúbený film: 1 hod 36 min: páči sa mi, že tú korytnačku nezabije .

O najväčšej závisti v živote

16.03.2026

Asi budete so mnou súhlasiť, že najväčšia závisť musí pochádzať z detstva, keďže v dospelosti si už nedovolíme tak silno cítiť. Ale vtedy som mala 7 rokov a dodnes si pamätám ten deň. Hrali sme sa v dolnej záhrade ale dedkov starý kabát z drevárne sme mali na hornom konci záhrady blízko cintorína kuriatok a zajačikov, kde sme im vyrábali malé hrobčeky a [...]

Afganistan výbuch mešita

Krvavý deň v Afganistane: Po útoku na nemocnicu hlásia viac než 200 mŕtvych, Pakistan všetko popiera

16.03.2026 23:11, aktualizované: 23:35

Už v pondelok si cezhraničné strety vyžiadali civilné obete, vrátane dvoch detí.

Trump Netanyahu

Vojna s Iránom v priebehu tohto týždňa zrejme neskončí, vyhlásil Trump. Washington a Teherán obnovili priamu komunikáciu

16.03.2026 22:30, aktualizované: 23:07

Prezident uviedol, že „mal povinnosť“ na Irán zaútočiť.

Frontex, Grécky ostrov, čln

Dráma pri gréckych brehoch: čln Frontexu sa potopil aj s veľvyslankyňou na palube

16.03.2026 21:57

Estónska veľvyslankyňa bola podľa informácií z diplomatických kruhov na návšteve ostrova a u posádky estónskeho hliadkového člna.

Slovenia Government

„Priamy útok na suverenitu a demokraciu.“ V Slovinsku sa pred voľbami sa objavili kompromitujúce videá „izraelskej školy“

16.03.2026 20:20

Nahrávky sú „veľmi podobné tým, aké sa objavili pred voľbami v iných európskych krajinách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,290
Celková čítanosť: 6431924x
Priemerná čítanosť článkov: 2809x

Autor blogu

Kategórie