Morálka sluhov a dnes už aj odborníkov!

29. marca 2021, malinova, Nezaradené

Aj keď som s Chmelárom včera nesúhlasila, vždy od neho rada čítam o lokajoch a sluhoch mocných:

 

Chmelár 29.3.

 

„Peter Kellner bol jedným z najvýraznejších symbolov mafiánskeho kapitalizmu, ktorý tento systém legitimizoval ako najväčšie dobro. S jeho menom by sa malo spájať predovšetkým rozkradnutie finančného priemyslu v privatizácii, státisíce ľudí v dlhovej pasci kvôli úžerníctvu, ovplyvňovanie zahraničnej politiky štátu v prospech vlastného biznisu atď. Bol to človek, ktorý zbohatol na vytunelovaní investičného fondu a podvode voči drobným investorom. Vsádzal na osvedčené oligarchické postupy ako je klientelizmus, zaštítenie sa politickou mocou, korupcia, mafiánske spôsoby vydierania. Tieto praktiky si liečil neúprimnou pózou charity. Typickým príkladom takejto činnosti bol Home Credit. Je až neuveriteľné, ako sa podarilo z tejto pyramídovej hry vyrobiť obraz pomoci slabším. Tento biznis však nebol založený na tom, že poskytoval ľuďom veľmi výhodné úroky. Bol založený na sankciách. Zarábal na tom, že aj to najmenšie porušenie zmluvy bolo astronomicky pokutované. Napríklad ak ste dva dni meškali so splatením pôžičky, HC vám okamžite napočítal sankcie v stovkách percent a z požičaných 10 000 bol odrazu dlh 100 000 a viac. Mnohým sa rozpadli rodiny, mnohí si siahli na život, iní skončili ako bezdomovci. Nie náhodou si Kellner so svojím HC vyslúžil v Číne prezývku „kráľ úžerníkov“, kde sú na takéto praktiky obzvlášť citliví. Táto forma „podnikania“ je jedna z najodpornejších, aké poznám, a hádajte, koho mi pripomína na Slovensku…(asi Kisku)

Pred dvoma rokmi sa Kellner posťažoval, ako mu prekáža, že v západnej civilizácii víťazí „ideológia nárokovosti a rovnostárstva“. A presne toto bol hodnotový svet nielen najbohatšieho Čecha, ale aj celého súčasného kapitalizmu. Oni majú dokonca pocit, že majú na svoje nalúpené miliardy nárok, že im máte byť vďační za to, že naše republiky ošklbali na kosť a že im máte tlieskať, keď vám hádžu omrvinky a ostentatívne ukazujú na veľkých tabuliach, ako málo stačí, aby si vás kúpili. Presne tak, ako keď sa Jozef Majský v slabej chvíľke úprimne priznal, že sa chce raz svojim deťom pozrieť do očí, keď sa ho spýtajú, čo si robil, keď sa rozkrádala republika…
Spomeňte si raz na to, keď budú médiá opäť raz hystericky jačať Fico je zlodej, Dzurinda je zlodej, Mečiar je zlodej… ale pred tými najväčšími zlodejmi, ktorí ich vlastnia, budú stáť v úctivom predklone. Preto o Kellnerovi treba hovoriť. Nie preto, že by ma bavilo tancovať na jeho mŕtvole, ale preto, že po jeho „podnikateľskom úspechu“ zostali státisíce obetí a že sa na vytváraní priaznivého imidžu tohto zločineckého systému podieľalo príliš mnoho politikov a novinárov, ktorí dnes svoje svedomie prehlušujú propagandistickými nekrológmi.“
.
.
.
.
.
Na českej alternatívnej scéne sa píše, že ho už ako druhého zavraždili v priebehu 20 dní kvôli tým istým obchodom a tým istým spôsobom, lebo tak si medzi sebou tí mocní vybavuju obchody. Nezabíjajú len iných, ale zabíjajú sa aj medzi sebou.
.
.
.
.
.

V dnešnej dobe predajných vedcov a lekárov odborníkov bez morálky, čo sú schopní ako lekári nechať zomierať tisíce obetí pre svoju korupčnu byrokraciu, sú o to väčší bojovníci lekári, ktorí im vzdorujú a zachraňujú ľudí. Tu máte o opačnej morálke:

 

 

Sanitka – Můj čas !

 

 

29.3. Lekárske noviny:

 

 

Najviac etickým rozhodnutím je ivermektin zaobstarať a poskytnúť ľuďom

 

 

„Lekári z rôznych krajín sveta sa spolu s médiami zišli na spoločnej videokonferencii, kde diskutovali o súčasnej pandémie. Odbornú verejnosť v rámci videokonferencie zastupoval americký lekár Pierre Kory z aliancie FLCCC (Front Line Critical Care), izraelský profesor Eli Schwartz z nemocnice Sheba, anglická lekárka Tess Lawrieová, profesor Hector Carvallo z argentínskej univerzity Adolfa Ibaneza a belgický molekulárny biológ Marc Wathelet. Informácie z tejto videokonferencie priniesol český spravodajský portál Novinky.cz.

Podľa lekárov, ktorí sa diskusie zúčastnili, preukazuje účinnosť ivermektinu dosť štúdií, len je potrebné viac čítať. Podľa profesora Carvalla: “Existuje viac dát o ivermektíne ako o remdesivire a hydroxychlórochíne dokopy.”. Profesor Carvallo prezentoval aj svoje poznatky a skúsenosti z praxe. V minulom roku realizoval štúdiu, do ktorej bol zahrnutý zdravotnícky personál štyroch veľkých nemocníc v Argentíne – 1195 zdravotníkov. Zdravotníci boli rozdelení na dve skupiny. V prvej skupine bolo 407 zdravotníkov, ktorí dostali štandardné ochranné pomôcky, ako sú obleky, rukavice a štíty. V druhej skupine, ktorá mala 788 zdravotníkov, bol k ochranným pomôckam ešte navyše podávaný ivermektin v týždennej dávke 12 mg. Z druhej skupiny, v ktorej bol podávaný ivermektín, sa v nasledujúcich 60 dňoch koronavírusom  nenakazil ani jeden človek, zatiaľ čo zo skupiny, v ktorej ivermektin podávaný nebol, sa nakazilo 237 zo 407 zdravotníkov.“

 

 

 

 

 

.