Založ si blog

Aký je Haščák „voňavý cukrík“

Tento muž sa vyjadril, že volič je preňho hovno, lebo nerozumie rozkrádaniu štátu. Musím dodať, že nerozumie ani vraždám.

Takže tento môj článok je o tom, prečo nerozumie rozkrádaniu a vraždám.

 

Je to tak preto, lebo pokiaľ sa pán Haščák venoval okrádaniu aj žien a detí na Slovensku, tie ženy tvorili polovicu voličov, ktorá pracovala.

Tie ženy sa starali o rodiny, o deti, o starých rodičov a nemali čas zaujímať sa o politiku, lebo dôverovali mužom, že snáď by im, počas toho, čo ony pracujú a starajú sa o deti, muži neokrádali aj malé deti!

 

No pán Haščák sa podieľal nielen na okrádaní aj žien a detí, ale aj na tých úmrtiach, čo každoročne v zdravotníctve máme. 

Tým, že si z ich zdravotníctva, ktoré malo patriť aj tým ženám a deťom, urobil svoju zlodejinu, spôsobil tým také položenie nášho štátu, že sa to prejavilo práve na tom zdravotníctve a toľkých úmrtiach v ňom. On a jeho zlodejskí kumpáni mali po Slovensku ukážkovú sieť na zubné kefky a ukážkové nemocnice, aby ešte lepšie mohli rozložiť naše zdravotníctvo a ošetrovať len bohatých, čo im, ako inak, zas len zaplatia.

 

Ženy a deti spomínam preto, aby ste si uvedomili, aký je on sám „voňavý cukrík“ s charakterom muža, čo neváha okrádať ani ženy a deti!

Keby náš štát nebol rozkradnutý zlodejmi ako je on, teda už „voňavými cukríkmi“, tak by boli bývali financie na zdravotníctvo a na prežitie tých detí, ktoré v dôsledku krachujúceho zdravotníctva zomreli. 

 

Tento „voňavý cukrík“ vraj je inteligentnejší, lebo rozumie pojmu „HDP“ a okrádaniu žien a detí, ako sa to robí!

Ale rozumie tomu, ako inteligentnejší, že aj obyčajný vojak s guľometom má menej obetí, než on? Rozumie takej náročnejšej myšlienke, že má na svedomí a práve cez to zdravotníctvo toľko obetí, že ani s guľometom by toľkých nestihol postrieľať? Tomu už asi „voňavý cukrík“ nerozumie, lebo tomu porozumieť je preňho náročnejšie, než HDP! Myslím si, že toto ani nemá šancu pochopiť!

 

Ja by som chcela upozorniť na to, že v tomto štáte, kde tak radi naháňate fašistov, mi iste dáte za pravdu, že kto ľudí považuje za len dobytok alebo len za hovno, je fašista alebo nacista, ako chcete!

Keby niečo takéto napísal na sociálne siete, že nejakých ľudí degraduje len na hovná, bol by preto trestne stíhaný ako fašista s nacistickým myslením! A takýto človek nám tu riadil zdravotníctvo a pričinil sa o jeho ožobráčenie a tým množstvo životov ľudí, čo ešte mohli žiť.

Ale on je moderný nacista!

 

Kto má na takýchto nacistov?

Každý to len dáva do novín, ako on nacisticky vidí ľudí a jeho za to nikto trestne nestíha, hoci to počúvajú všetci!

 

Myslíte si, že tento človek by nehnal ľudí aj do plynu, keď ich považuje za hovná?

 

A teraz skúste zdôvodniť, prečo by takýto človek mal problém dať zabiť kohokoľvek, keď sa už toľkokrát stalo a vždy si na to najímal iných!

 

 

 

Že prečo nespomínam Fica, aby ste mi tlieskali, že stačilo by vymeniť meno Haščáka za Fica a už by sa vám to páčilo?

Asi preto, že Fico mohol byť maximálne jeho sluha, ako množstvo iných sluhov, čo dnes preňho pracujú, ale nie je tým oligarchom, čo tu všetko vlastní vďaka svojej „inteligencii“ ako vyrobiť toľko obetí, aj z detí!

 

Čo z toho si pán „voňavý cukrík“ zoberiete do hrobu so svojimi obeťami?

Že o vás si nikto nemohol dovoliť napísať v novinách, keďže aj tie vám patria, že ste len hovno?

 

 

.

Dobre si rozmyslite, či chcete náboženstvám do parlamentov dláždiť cestu!

21.11.2019

"Ako upozorňuje Kormanová, z hľadiska katolíckej morálnej teológie sa však výhrada vo svedomí týka aj prípravkov vyvinutých neetickým spôsobom, ide napríklad o niektoré druhy vakcín, ktoré viac »

Inak sa nedá

20.11.2019

Včera som sa dozvedela, že na kandidátke ĽSNS bude kandidovať muž, ktorý znásilnil ženu a tá žena to naňho neohlásila. Na Slovensku je veľmi veľa neohlásených znásilnení, takže sa tomu viac »

O Kuffovi

19.11.2019

V poslednom čase som si dvakrát vypočula kázeň Kuffu, keďže sa o ňom toľko hovorí a napíšem vám, čo si ja o ňom myslím. Prvú som počula asi pred niekoľkými mesiacmi a našla som v jeho viac »

kolumbia protest demonštrácia

Počas protestov v Kolumbii zahynuli najmenej traja ľudia

22.11.2019 22:54

Demonštranti vyjadrovali nesúhlas s údajnými plánmi vlády zvýšiť vek odchodu do dôchodku a znížiť minimálnu mzdu pre mladých ľudí.

Ján Kuciak, námestie SNP bratislava

Medzinárodná novinárska organizácia poskytne dáta k vražde Kuciaka

22.11.2019 21:37

Medzinárodná novinárska organizácia Projekt na sledovanie korupcie a organizovaného zločinu (OCCRP) uviedla, že 57 terabajtov dát poskytne zodpovedným médiám.

Andrea Kalavská

SaS vyzýva Kalavskú, aby vysvetlila miliónové dotácie pre ziskové nemocnice

22.11.2019 20:06

Šéfka rezortu podľa strany SaS udelila finančnú injekciu v podobe 14 mil. eur pre päť akciových spoločností.

apollo, dunaj, bratislava

Polícia prehľadávala miesto, kde našli v Bratislave zabitú mladú Violu

22.11.2019 18:37

V pondelok 11. novembra ráno našli okoloidúci v kríkoch ležať 34-ročnú Violu M., ktorá bola učiteľkou v jednej z bratislavských jazykových škôl.